x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Köpek Ağızlığı

 

Köpeğinizin ve tüm insanların daha rahat bir hayat sürmesi için bazı bilinçlendirme çalışmaları yapılsa da köpek ağızlığı gören kişileri tedirgin eder. Yeni köpek sahibi iseniz köpeğinizin ağızlık kullanmasını garipseyebilirsiniz ya da istemeyebilirsiniz ama bir köpeğin ağızlık kullanmasının nedenleri genelde masum nedenlerdir.

 

Köpek Ağızlığı Hangi Durumlarda Kullanılır?

 

Ön yargılı bir ürün olan köpek ağızlığının pek çok kullanım alanı vardır ve bunlardan sadece bir anesi agresyona bağlıdır. Köpeğinizin ağızlık kullanmasını gerektiren sebepler; zehirlenme, veteriner kontrolü, güven duygusu, bilinçsiz insanlar, havalamadan rahatsız komşulardır. Ne yazık ki sadık dostlarımız özellikle sokakta yaşayanlar zehirlenme tehlikesi ile karşı karşıyalar. Köpeğinizi bu tür durumlardan korumak dışardayken ağzına bilginiz dahilinde bir şey girmemesini sağlamak için ağızlık kullanabilirsiniz. Muayene ya da aşı sırasında veteriner hekimizine rahat vermeyen yaramaz dostunuzun sağlığı için veteriner ziyaretlerinizde ağızlık kurtarınızı olabilir. Köpeğiniz özgürlüğüne ve kendi özel alanına düşkün ama dolaşmaya çıktığınızda insanlar sormadan köpeğinize  yaklaşabilirler. Çok doğal bir şekilde köpeğiniz bu duruma tepki verir ama insanlar köpeğinize suçlayıcı bakışlar atarlar kendi hatalarını fark etmezler. Bu tür durumlarda rahatsız olmamak ve garip anlar yaşamamak için ağızlık tercih edebilirsiniz. İnsanlar ağızlıklı bir köpek gördüklerinde agresif tavırlar bekleyebilir bu nedenle bu duruma alışmanız biraz zaman alabilir.

 

Flexi, Dalis, Ferplast, Trixie, JULİUS-K9, Karlie, Petstyle, Sprenger gibi markaların güvenilir ürünleri patiservis.com’da bulabilirsiniz. Her köpek ırkının çene yapısına göre özel olarak tasarlanan köpek ağızlığı ürünlerini patiservis.com’un kişisel müşteri temsilcilerinden yardım alarak satın alabilir alışverişlerinizde size özel fırsatlardan hemen yararlanabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.