x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
MAMA İÇERİĞİ
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
1 2 3
Toplam 49 ürün görüntüleniyor.

Kısırlaştırılmış Kedi Mamaları

 

Kısırlaştırılmış bir kedide karşılaşılabilecek genel olarak kilo alma ve idrar yollarında taş oluşma eğiliminde artış olarak ikiye ayrılır. Bu iki problemin önüne geçmek için yeni metabolik durumlarına uygun ve onları besleyecek bir diyet yeterli olur. Bu unsurlar göz önüne alınarak üretilen kısırlaştırılmış kedi mamaları; kedinizin geçirdiği operasyon nedeniyle sağlığının zarar görmesini engeller.

Kısırlaştırılmış Kedi Mamaları İçeriği

 

Standart kedi mamaları ve kısırlaştırılmış kedi mamaları kıyaslandığında ilk göze çarpan içerdiği yağ oranlarındaki farklılıktır. Genel olarak gözlenen durum operasyon sonrasında kedilerin iştahında yüksek ölçüde artış olması yönündedir. Standart kedi mamalarında ortalama %20 olan yağ oranı kısırlaştırılmış kediler için özel üretilen mamalarda kısırlaştırılmış kedilerde öğün sıklığı ve miktarının artması sebebiyle %10’lara kadar düşürülmüştür. Bu özel mamaları tercih ederek kısırlaştırılmış kedilerde kilo alımının ve kilo alımı sebebiyle olaşabilecek rahatsızlıkların önüne geçebilirsiniz. Diğer taraftan özellikle erkek kedilerde ciddi problemlere sebep olabilen idrar yolunda taş oluşumuna kısırlaştırılmış kedilerde daha fazla görülür. Taş oluşumuna zemin hazırlayan mineraller kısırlaştırılmış kediler için özel olarak üretilen mamalarda ihtiyacı doğrultusunda sınırlandırılmıştır. Operasyon sonrası yaşanan hormonal değişimlerin olumsuz etkilerini en aza indirmek için kolay sindirilebilir proteinlerden üretilen bu mamalar hızlı iyileşme gözlenebilmesi adına özel olarak formüle edilirler.

Kısırlaştırılmış kedinizin formunu korumanıza yardımcı olacak, sağlığına hızla kavuşmasını sağlayacak ve hormonal değişimlerini destekleyecek bir mama arayışındaysanız Patiservis.com’un kısırlaştırılmış kedi mamaları size yardımcı olabilir. N&D, Matisse, Acana, Orijen, Hills, Proplan, Royal Canin, Brit Care, Cimiao, Taste of Wild, Bozita, Sanabelle ve Whiskas markalarının en lezzetli mamalarını sizin için bir araya getiren Patiservis.com; güvenli alışveriş yapabilmeniz adına kredi kartı ile online, havale ve kapıda ödeme seçeneklerini sizlere sunuyor. Avantajlı fiyatlar ve üstün kalitede hizmet için siz de hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.