x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Kısır Kedi Konserveleri

Kısırlaştırma operasyonu sonrasında pek çok veteriner kedinin iyileşmesini hızlandırmak, değişen metabolizmasını desteklemek ve operasyon sonrası sıklıkla gözlenen idrar yolunda taş oluşumunun önüne geçebilmek için kısırlaştırılmış kedilerin özel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak özel olarak üretilmiş mamalarla beslenmesini sürdürmeniz yönünde. Özel olarak formüle edilmiş kısır kedi konserveleri; bol lif içeriği ile sindirim sistemini düzenlemesi açısından özellikle tavsiye ediliyor.

Kısır Kedi Konserveleri Neden Tercih Edilmeli?

Operasyon sonrası iştahı artan kedinizin öğünlerinin sıklığı ve yediği miktarların artması uzun vadede oldukça fazla kilo almasına sebep olabilir. Standart yaş mamalara oranla içeriğindeki yağ oranı yarı yarıya azaltılmış kısır kedi konserveleri; kedinizin damak zevkini bozmadan kilo kontrolünü sağlama adına kısır kedi mamaları ile birlikte size en büyük desteği sağlar. Operasyon sonrası artan üriner taş riskini en aza indirmek için PH ve mineral seviyeleri kedinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan bu mamalar özellikle kısır erkek kedilerde ölüme bile neden olan bu problemi engellemenizi sağlıyor. Diğer taraftan hormonal yapısını destekleyecek şekilde içeriğinin oluşturulması kedinizin bu sancılı süreci hızla atlatması için gerekli desteği sağlıyor.

Yaş mamaların sunduğu avantajlardan uzak kalmamak için siz de kedinize en uygun kısır kedi konserveleri ile beslenmesini destekleyebilirsiniz. Patiservis.com’un N&D, Matisse, Acana, Orijen, Hills, Proplan, Royal Canin, Brit Care, Cimiao, Taste of Wild,Bozita, Sanabelle ve Whiskas’tan oluşan zengin ürün yelpazesi içerisinde kedinize en uygun mama tercihini yapabilmek için bize danışabilirsiniz. 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanmak için hemen alışverişe başlamaya ve minik dostunuzu mutlu etmeye ne dersiniz?

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.