x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Vitamin ve Ek Besinler

Kediniz için kullanacağınız vitamin ve ek besinler sadece kedinizin sağlığına yaptığınız bir yatırım değildir. Sıklıkla karşılaştığınız problemlere de etkin bir çözüm sunma özelliği taşır.

Kediler İçin Vitamin ve Ek Besinler Nelerdir?

Kediler için üretilen vitamin ve ek besinler; farklı amaçlara hizmet edecek özellikte geliştirilmiş çok farklı ürün gruplarını kapsar. En çok tercih edilen ürünlerin başında malt içeren macun ve tabletler gelir. Kedilerin kendini yalayarak temizlemesi sırasında yuttukları tüy topaklarının yarattığı hazımsızlık etkilerini azaltan, sindirim sistemini düzenleyen bu özel ürünler tüylerdeki topaklanmayı önleyici takviyelerle zenginleştirilmiştir. Kediler için oldukça önemli bir aminoasit olan taurin ihtiva eden besin takviyeleri özellikle kedilerin görme ve kalp fonksiyonlarını iyileştirici özelliğe sahiptir. Multivitamin, mineral ve aminoasit destekleri macun, pati jeli, tablet ve solüsyon formunda kullanılır. Macun formunda olanları yemeğine katarak ya da direk olarak verilerek kullanılabilir. Pati jeli olarak üretilenler hoş kokusu ve lezzeti sebebiyle ödül maması gibi kullanılabilir. Patisinin üzerine belirtildiği oranda sürülmesi yeterlidir. Kediniz büyük bir iştahla yalayarak sorunsuz bir şekilde besin takviyesini alacaktır. Tablet besin takviyelerini belirtildiği oranda mamasına karıştırabilirsiniz. Solüsyonları ise sularına ilave edebilirsiniz. Tüylerinin daha parlak ve sağlıklı görülmesini sağlayan, tüylerdeki topaklanmayı azaltan, kedinizin daha enerjik olmasına yardımcı olan, bağışıklık sistemini düzenleyen, sindirim sistemini destekleyen ve buna benzer pek çok gıda takviyesi bulabilirsiniz.

Kedinizin ihtiyaç duyduğu vitamin ve ek besinler Patiservis.com’un uygun fiyat ve kaliteli hizmetiyle sizlere sunuluyor. Bio Faktory, Gimpet, Nutri Vet, Pet Active ve Trixie başta olmak üzere en kaliteli içeriğe sahip markaların ürünlerine güne özel fırsatlar, haftanın hediyeleri, avantajlı fiyatlar ve 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmetiyle ulaşmak için alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.