x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kedi Uzaklaştırıcı Ürünler

 

Kedi severlerin birçoğu kedilerinin kendine zarar vereceği alanlara gitmesi konusunda büyük endişe duyar. Zararsız malzemelerden üretilen kedi uzaklaştırıcı ürünler; insanların duymadığı fakat kedilerin çok rahatsız olduğu kokular yayarak etkili bir uzaklaştırma sağlar.

Kedi Uzaklaştırıcı Ürünler Nasıl Kullanılmalı?

 

Kedi Uzaklaştırıcı Ürünler genel olarak dış mekan kullanımına uygun ve ev kullanımına uygun olmak üzere ikiye ayrılır. Dış mekan kullanımına uygun ürünler jel ve sprey formunda bulunur. Her hava koşullunda etkili bir sonuç sunmak için formüle edilirler. Kedinizin bahçenizdeki çiçeklerden uzak durması için çiçeklerin dibine ve hatta cam önündeki saksılara bile uygulanabilir. Beton başta olmak üzere dış mekanda yer alan her tür zemine uygulanabilir. Ev içinde kullanılabilen ürünler genellikle sprey formundadır. Kendilerine zarar verdiği alanlardan uzak durmaları için kullanabileceğiniz gibi eşelemeyi veya ısırmayı alışkanlık haline getirdiği mobilyalarınızdan uzak durmaları için de güvenle kullanabilirsiniz. Solunması, yiyecek ve içecek malzemelerinin yakınında kullanılması tavsiye edilmez. Etkili bir sonuç elde edilebilmesi için ürünlerin üzerinde belirtildiği sıklıkta tekrar tatbik edilmeleri gerekir. Hasas yüzeylerde kullanmadan önce test yapılması, sonrasında renk değişimi gibi olumsuzluklarla karşılaşmanızın önüne geçer. Kullanılan yüzeyin temiz olması, eğer toprakta kullanılacaksa öncesinde havalandırılması daha etkili bir sonuç elde etmenizi sağlar.

Patiservis.com üzerinden kalitesi ve güvenirliği ispatlanmış Get Off markanın ürünleri başta olmak üzere ihtiyacınıza uygun kedi uzaklaştırıcı ürünler bulabilirsiniz. Kedinizin bakımını kolaylaştırmak için Ecopure Natural, Nutrivet, Troclean gibi markaları sizin için bir araya toplayan Patiservis.com’dan 75 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlar, haftanın hediyesi ve daha pek çok avantaj için beğendiğiniz ürünleri sepetinize eklemeyi unutmayın.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.