x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ

 

1 2
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Kedi Tuvaletleri

Kedilerin tuvalet eğitimi oldukça kolaydır her kedi 1-2 deneme sonrasında kedi tuvaleti kullanımına alışır ve bu alışkanlığını disiplinli bir şekilde sürdürmeye devam eder. Elbette bu alışkanlığın konforlu olması kediniz için önemlidir.

Kedi Tuvaletleri Çeşitleri Nelerdir?

Kedi tuvaletleri kategorisinde genel olarak 3 tip model bulabilirsiniz. Bu 3 model açık, kapalı ve otomatik kedi tuvaletleridir. Açık olan tuvaletler en çok tercih edilenler arasında yer alır. Açık kedi tuvaleti modelleri arasında elekli olan tuvaletleri de bulunmaktadır. Elekli kedi tuvaletleri kürek kullanmadan birikintileri toplamanıza yardımcı olur. Kapalı tuvaletler aslında hem koku hem de etrafa kum saçılmasını önlemek amacıyla tercih edilse de kediniz kapalı tuvaletten pek hoşlanmayabilir. Kapalı tuvaletin içinde hapsolan koku ya da içerisinin çok aydınlık olmaması kedinizin rahatını  bozabilir. Bu nedenle kapalı kedi tuvaletlerini tercih edeceğiniz zaman koku giderici kedi kumu spreyi tercih edebilir, kumu düzenli aralıklarla havalandırabilir ya da daha sık temizleyebilirsiniz. Otomatik kedi tuvaletleri ise su giderine bağlanan, kendini temizleyen kum temizleyi ortadan kaldıran çözümlerdir. Ancak kedilerin otomatik tuvaletlere alışması için biraz daha zamana ihtiyaçları olabilir.

Kedi Tuvaleti Nasıl Seçilir?

 Kedi tuvaleti seçerken kedinizin yaşı ve boyutlarına dikkat etmelisiniz. Yaşlı ya da yavru bir kedi için çok yüksek kenarları olmayan, girişi kolay olan kedi tuvaletlerini tercih edebilirsiniz. Kapalı kedi tuvaleti alacaksanız içinde kedinizin rahatça hareket edebileceği kapısı takılmadan çalışan modeller tercih etmelisiniz.

Kedi tuvaletlerini kolay temizlemek için kullanabileceğiniz kedi kumu poşeti sayesinde kedi tuvaletini anında temizleyebilirsiniz. Kedi kumu poşeti kullanmadığınız durumlarda kedi tuvaletini her kum temizlemede tuvaleti yıkamak ve dezenfekte etmek durumunda kalırsınız. Kedi tuvaletinin önüne koyacağınız paspaslarda kediniz tuvaletini yaptıktan sonra kumu eşelerken etrafa saçılan kumların dağılmasına engel olur. Ve kediniz tuvaletten çıktıktan sonra patilerinin arasında kalan kum partiküllerinin paspas üzerinde kalarak evinize yayılmasına engel olur.

Türkiye’nin en büyük online petshop mağazası patiservis.com’da tüm ihtiyaçlarınıza yönelik kedi tuvaletleri modellerini bulabilirsiniz. 75 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanı sunan patiservis.com’un avantajlı fiyatları ve güvenilir ödeme seçenekleri ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.