x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Markalar
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kedi Tuvalet Kum Koku Gidericileri

Her kedi sahibi kum kokusu problemi ile bir şekilde karşı karşıya kalır. Kullanılan kedi kumunun ömrünü uzatmak, istenilen hijyene yaklaşmak ve ortaya çıkan kötü kokularla savaşmak için piyasada pek çok çözümle karşılaşmanız, bu çözümleri kullanarak sizin ve kedinizin hayat kalitesini yükseltmeniz mümkün.

Kedi Tuvalet Kum Koku Gidericileri

Piyasada genel olarak sprey formunda ve kum formunda kedi tuvalet koku kum gidericileri ile karşılaşabilirsiniz. Kum formunda olan koku çözümünü kedi tuvaletine kullandığınız kedi kumunu dökmeden önce alt yüzeyi kaplamak için kullanarak idrarın kumun altı yüzeyine geçerek kötü koku oluşturmasının önüne geçebilirsiniz. Bu tip çözümler kullandığınız kedi kumunu daha uzun süre kullanmanıza yardımcı olurken bakterilerin çoğalmasını baskıladığı için hijyenik bir çözüm elde etmenize yardımcı olur. Sprey formundaki kedi kumu koku gidericileri doğrudan kum üzerine tatbik edilerek kullanılabilir veya herhangi bir yüzeyde bulunan kokuyu gidermek için direkt olarak kullanabilirsiniz. Sprey formundaki koku gidericiler; kedini ya da sokak kedilerinin içgüdüsel olarak koku bırakma eğilimi ile işaretledikleri yerleri sıfırlamanıza, bu sayede tekrarlanan tuvalet problemleri ile de savaşmanıza yardımcı olur.

Aradığınız kedi tuvalet kum koku gidericileri her ne olursa olsun yenilikçi bir anlayışla hizmet veren patiservis.com’da uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Kedinizin tuvalet ile ilgili ihtiyaç duyduğu her ürünü İmac, Alice, Green Field, Pet Pretty, Moderna, Pet Style, Trixie ve Vital Veto’nun en kaliteli ve kullanışlı ürünleri arasında bulabilirsiniz. İlk alışverişinizde %10 ekstra indirim kazanmak için Patiservis.com üzerinden 100 TL ve üzeri alışverişinizi yapmayı unutmayın.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.