x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tırnak Bakım Ürünleri

Kedinizin tırnak bakımı düzenli aralıklarla yapılmazsa tırnak patinin içerisinden çıkarak yürümesine engel olacaktır. Kedi tırnak bakım ürünleri kedinizin tırnaklarına hassas bir şekilde kısaltmanıza yardımcı olur.

Kedi Tırnak Bakım Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Öncelikle kediler tırnakları kesilirken aşırı reaksiyon verme eğiliminde olurlar. Bu sebeple kedinizi yavruluk döneminden itibaren yavaş yavaş alıştırmaya başlayabilirsiniz. Kedi tırnak bakım ürünleri arasında yer alan kedilere özel olarak tasarlanmış tırnak makası kedinizin tırnağına zarar vermeden kısaltma işlemi yapmanıza olanak tanır. Dinlenme esnasında patinin içine çekilen tırnaklar yürüyüş esnasında yerle temas etmediği için aşınmazlar ve oldukça sivri bir silah olarak kedinizin patisinde gizlenirler. Uzayan tırnak yürümesine ciddi manada engel olacaktır. Tırnak kesimine geçmeden evvel tırnakların açığa çıkması için patisine bastırmanız yeterlidir. Tırnağın orta kısmında damar ve sinirler içeren canlı doku olduğunu unutmayın. Bu sebeple sadece tırnağın en uç kısmı olan ölü kısmını almanız gerekir. Beyaz tırnaklı kedilerde bu doku kısmı kolay fark edilse de siyah tırnaklı kedilerde daha özenli kesim yapmak gerekir. Canlı tarafı keserseniz kedinizin canını fazlasıyla yakar ve kan kaybetmesine neden olabilirsiniz. Hafif bir kanama söz konusuysa gümüş nitrat içeren bir solüsyon kullanabilirsiniz ama yoğun bir kanama olursa vakit kaybetmeden veterinere gitmeniz gerekir.

Kedi tırnak bakım ürünleri başta olmak üzere kedinizle paylaştığınız hayatı kolaylaştıracak, kedinizin bakım ritüellerini eğlenceli hale getirecek ürünler için Trixie, Get Off, Ecopure Natural, Nutrivet ve Tropiclean’in birbirinden kaliteli ürünlerini bir araya getiren Patiservis.com’a göz atabilirsiniz. Sürekli güncellenen kampanyaları ile kedinizin ihtiyaçlarını avantajlı bir şekilde satın almanızı sağlayan Patiservis.com’da ilk alışverişinizde 100 TL ve üzeri sipariş vererek %10 ekstra indirim kazanabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.