x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ

1 2 3 4 5 6
Toplam 137 ürün görüntüleniyor.

Kedi Tasmaları

Tasma deyince ilk akla gelen köpekler olsa da son günlerde farklı özelliklere sahip kedi tasmaları da tasarımcıların elinden çıkıyor. Özellikle kedilerinin kaybolmasından korkan kedi sahiplerinin başvurduğu yöntem kedinin adı ve sahibinin bilgilerinin yer aldığı kedi tasmaları kullanmayı tercih etmek. Kedilerin köpekler kadar tasmaya alışkın olmadıkları aşikar olsa da onun güvenliği için tasma deneyimine kapılarınızı sıkı sıkı kapatmanız önerilmiyor.

Neden Kedi Tasmaları?

Bilinen tek kedi tasması sadece pire tasması adıyla bilinen ve işlevi sadece pireleri uzaklaştırmak olan tasma biliniyordu. Oysa günümüzde kedileriniz için farklı işlevlerde tasma modelleri bulabilirsiniz. Kedi tasmaları arasından en çok rağbet gören parça üzerine künye takabileceğiniz boyuna takılabilen tasma modelidir. Kedinizin ev içerisindeki eşyaların altına gizlenerek kendisine zarar vermesinden korkuyorsanız zilli tasma modeli onun nerede olduğu hakkında size bilgi verebilir. Son yıllarda kedi sahipleri de kedileri ile birlikte dolaşmak, kedilerinin açık havada daha fazla vakit geçirmelerini sağlamak ve fiziksel aktivitesini arttırmak için arayışa girdiler. Kedi göğüs tasması kedinizle güvenli bir şekilde yürüyüşe çıkmanın anahtarını sunuyor. Kedinizle yürüyüş yapma niyetindeyseniz boyun tasması kullanmak yerine göğüs tasması kullanmayı tercih edin. Kedilerin hassas olan boyunlarındaki baskı hissi bu yürüyüşten zevk almalarının önüne geçebilir.

Kedi Tasmasına Alışmak

Uzmanlar kedi tasmaları kullanmak istiyorsanız kedinizi yavruluk döneminden itibaren eğitmenizi öneriyorlar. Kedilerin çoğu herhangi bir şey giymekten ve takmaktan hiç hoşlanmazlar ve genelde değişimleri reddetme eğilimlerine sahiplerdir. Erişkin kedinizin tasma eğitimi sandığınızdan çok daha sancılı olabilir. Kedi tasması alır almaz kullanmamanın anahtar unsur olduğunu unutmayın. Kedinizin tasmayı koklamasını, onunla oynamasını ve ona güvenmesini sağlamalısınız. Görebileceği bir yere koymak iyi bir başlangıç olabilir. Birkaç hafta ona izin vermeyi unutmayın. Tasmayı takmaya karar verdiğinizde onu bolca sevmeyi ve ona vakit tanımayı unutmayın. Tasmayla temas etmelerini sağlamak hissine alışma konusununda yardımcı olabilir. Taktıktan sonra ilk boynunda kalma süresi asla 20 dakikayı geçmesin. Zamanla süreyi arttırabilirsiniz.

İstediğini özelliklerdeki kaliteli ve kediniz için konforlu kedi tasmaları patiservis.com güvencesiyle beğenilerinize sunuluyor. 75 TL ve üzeri ücretsiz kargo avantajından yararlanabilmek için hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.