x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ

 

Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Şampuan ve Parfüm

Kedileri temizlikleri ile ün yapmış olsalar bile bazı durumlarda yıkanmaları gerekebilir. Bu tür durumlarda doğru ürünleri kullanmanız kedinizi cilt sağlığı açısında önem taşır.

Kedilerde Şampuan ve Parfüm Kullanımı

Kedilerin cildi insan cildine göre daha alkali yapıdadır. Yani insan cildi için en uygun P.H değeri 5.5 iken kediler için bu değer P.H 6.5 - 7.5 arasında değişir. İnsan cildi kedi cildine göre daha asidik olduğu için insanlar için üretilen şampuan ve parfüm çeşitlerini asla kediniz üzerinizde kullanmamalısınız. En çok yapılan bir hatalardan birisi de bebek şampuanlarının evcil hayvanlar üzerinde kullanılmasıdır. Oysa ki bebek şampuanının kedi şampuanı ile ilgili tek ortak yönü göz yakmamasıdır. Çünkü bebek şampuanları da P.H 5.5 seviyesinde bebek cildine uygun olarak üretilirler. Kedi parfümü ya da şampuanı alırken kötü koku engelleme özelliğinin ötesine geçmeyen, kedinizin hassas burnunu rahatsız etmeyen ürünleri tercih etmelisiniz.

Kedi Şampuanı Çeşitleri

Kedi şampuanı çeşitleri; kuru, ıslak ve durulanmayan olarak üçe ayrılır. Bunlardan kuşkusuz en kullanımı en kolay olan kuru kedi şampuanlarıdır. Kuru şampuanlar kötü kokuları engeller, kedinizin tüylerinin canlı ve parlak görünmesini sağlar. Durulanmayan kedi şampuanları ise kirli bölgeyi pratik bir şekilde kedinizi rahatsız etmeden temizlemenizi sağlar. Ayrıca diğer tüm kedi şampuanı ve parfüm ürünleri gibi kedinizin daha parlak ve canlı tüylerin olmasını sağlar. Islak ya da durulanma gerektiren kedi şampuanlarında ise P.H dengesi daha çok ortaya çıkar bu şampuanlar uygun ortamda ve su sıcaklığında uygulanmalıdır. Göz yakmayan bileşimleri sayesinde kediniz için güvenle kullanabileceğiniz ıslak kedi şampuanlarını kedinizin cilt tipine göre seçebilirsiniz. Şampuan ve parfüm seçerken bileşiminde bulunan maddelere dikkat etmelisiniz. Bileşimi doğal malzemelerden oluşan şampuan ve parfüm ürünleri her zaman ilk tercihiniz olsun. Kimyasallardan uzak tercihler kedinizin mutluluğunun ve konforunun artmasını sağlar.

Kedi şampuan ve parfüm kategorisinde geniş ürün yelpazesine sahip patiservis.com ile kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. 75 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı ve en uygun fiyat seçenekleri ile patiservis.com alışverişinizi keyfe dönüştürüyor.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.