x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ

1 2
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.

Sağlık Bakım Ürünleri

Sevimli dostlarınız kedileriniz sağlık ve bakım konusunda pek çok ihtiyaçlarını kendileri gideriyor gibi gelebilir size. Kediler hem kendilerine her zaman dokunulmasından çok hazzetmedikleri hem de bütün gün yalanarak temizlik ve bakımları konusunda hassas oldukları için ihtiyaçları yokmuş gibi davranırsanız hata yapmış olursunuz.

 

Kedi Sağlık Bakım Ürünleri Nelerdir?

Kedi sağlık bakım ürünleri oldukça çeşitli bir ürün gamına sahiptir. Bu kategoriyi incelediğinizde kedinizin aklınıza bile gelmeyecek ihtiyaçlarını olduğunu göreceksiniz. Kedi sağlık bakım ürünleri için ana kategoriler belirlemek gerekirse bunlar;

Kedi Ağız Diş Sağlığı: Kedilerinizin dişleri her zaman sağlıklı ve güzel gözükür bu onların diş yapılarının köpeklerden çok farklı olmasından kaynaklanır. Ancak kedilerinizin ağzına kötü koku yapan bakteriler oluşabilir. Bu durumun önüne geçmek için kedi ağız çalkalama suyunu kedinizin içme suyuna karıştırabilirsiniz.

Kedi Deri Tüy Bakımı: Kediniz bütün gününü tüylerine bakım yaparak geçiriyor olabilir ama deri ve tüy bakımı için yardıma ihtiyacı vardır. Kedilerin ihtiyacı olan her mama da bulunmayan Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerini barındıran ek gıdaları kedi maması ile karıştırarak verebilirsiniz.

Kedi Göz ve Kulak Bakımı: Oyuncu kediniz kulağına bir şey kaçırdığında ya da kulakları kirlendiğinde bu kiri ya da yabancı maddeyi çıkarmak için kulak solüsyonuna ihtiyaç duyarsınız. Aksi bir yöntem kullanmak kedinize zarar verebileceği için denemekten kaçınmalısınız. Kedinizin göz çevresinde kuruma ya da tahriş olduğunda ise kedinizin sürekli gözü ile oynadığını görebilirsiniz. Göz solüsyonlarını bir pamuğa döküp göz çevresine uyguladığınızda kedinizin göz çevresinin rahatladığını göreceksiniz.

Kedi Genel Bakım Ürünleri: Kedi çimi, kedi spreyi, pati jeli gibi ürünleri bilseniz ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz ya da bu ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Örneğin kedi çimi her kedi sahibinin duyduğu ama aldığında kedisinin ilgisini çekmediği bir ürün olarak bilir. Ama kedi çimi bütün gün tüylerini temizleyen kedinizin midesinde biriken tüyleri dışarı atmasını sağladığı için kediniz için çok önemlidir. Kediniz zaman zaman kusar ve endişelenirsiniz kedi çimi kedinizin kusmadan bu tüy yumaklardan kurtulmasını sağlar. Kedinizin pati eklem ve kıkırdak fonksiyonlarının sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi ve zedelenmemesi için kedi pati jeli kullanabilirsiniz. Kedinizin tüy yumaklarından dışkılama yolu ile kurtulması içinse kedi malt paste kullanabilirsiniz. Kedinizin midesinde toplanan tüyler bağırsaklarda kireçleşirse tıkanma sorunları ortaya çıkabilir bu durumu engellemek ve tüylerin dışkı yolu ile kolayca atılması için kedi malt paste kullanmalısınız.

Kedi Parazit ve Pire Ürünleri: Titiz kedinizin asla pire ve parazit sorunu olmayacağını düşünebilirsiniz ama sokağa çıkan bir kediniz varsa ne yazık ki bu doğru değildir. Kedinizin pire, bit, kene gibi haşerelerden korunması için kedi pire tasması kullanmanız gerekir.

 

Kedi sağlık bakım ürünleri genel olarak kategorilendirse de ayrıntıya girdiğinizde pek çok farklı ürün olduğunu görebilirsiniz. Kedilerinizin tırnaklarını kesmek için ihtiyacınız olan özel giyotin kedi tırnak makasından, tuvalet eğitici spreylere kadar pek çok ürün kedinizin ve sizin rahatınıza yönelik çözümler sunuyor. Kedi sağlık bakım ürünleri kategorisinde geniş ürün yelpazesi ile tüm ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üreten patiservis.com ile kedinizin gereksinimlerini kolayca karşılayabilirsiniz. 75 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo, kapıda ödeme gibi seçeneklerden yararlanarak hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.