x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Markalar
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Parazit ve Pire Ürünleri

Kediniz evden çıkmasa dahi dönem dönem parazit ve pire problemleriyle karşı karşıya kalabilir. Evinizde doğal içerikli parazit ve pire ürünleri ile pratik bir şekilde bu sorunun üzerinden gelebilirsiniz.

Parazit ve Pire Ürünleri Nelerdir?

Kedi kürkü başta pire olmak üzere kene ve diğer parazitlerin üremesi, çoğalması ve yaşaması için elverişli bir ortamdır. Uzağa atlama konusunda oldukça yetenekli olan pireler kediniz evden çıkmıyor olsa dahi kedinizi ziyaret edebilir. Pire lavralarının kendilerine ideal ortam bulana kadar uykuda kalabilmeleri onları esas tehlikeli yapan unsurların başında gelir. Böyle bir durumda karşı karşıya kaldığınızda veterinerinize tedavi etmesi için başvurabilir ya da ona danışarak önerdiği parazit ve pire ürünleri ile çare arayabilirsiniz.

Parazit ve pire ürünleri; herkesin yakından tanıdığı pire tasması ile pire ve kene kovucu özel solüsyonlardan oluşur. Patiservis.com ürünleri arasına kedinize ve size herhangi bir zarar vermeyen, %100 doğal içerikten oluşmuş ürünlere yer verir. Pire tasmaları belirli bir süreye kadar etkilidir. Elde ettiğiniz korumayı devam ettirmek adına ürünün etkisi geçer geçmez yenisiyle değiştirmeniz son derece önemlidir. Pire ve kene damlalarını ise kedinizin ense ve kürek kemiklerine damlatarak uygulayabilirsiniz. Damlanın etkili bir sonuç göstermesi için ürünün üzerinde belirtilen periyotlarda uygulamaya devam etmeniz gerekir.

Herba Max ve Trixie başta olmak üzere güvenirliği ispatlanmış markaların parazit ve pire ürünleri ile geniş ürün yelpazesini çeşitlendiren Patiservis.com’dan avantajlı fiyatlar ve özel indirimlerle kedinizin tüm ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Günün ürünleri ile özel indirimleri kaçırmamak, haftanın hediyesi ile kedinizi sevindirmek için Patiservis.com’dan kediniz için aradığınız her şeye çözüm bulabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.