x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ

1 2 3 4 5 6 7
Toplam 147 ürün görüntüleniyor.

Kedi Oyuncakları

Oyuncu ruha sahip kediler; özel bir kedi oyuncağına sahip olmasalar dahi evdeki pek çok eşyayı oyun arkadaşlarına çevirebilirler. Bu kimi zaman bir poşet, kurdele parçası, boncuk ya da yumak gibi materyaller olurken bazen mobilyaları da oyunlarına dahil etmeyi ihmal etmezler.

Neden Kedi Oyuncakları Tercih Edilmeli?

Kedi oyuncakları; kedilerin karakterleri ve süregelen alışkanlıkları göz önüne alınarak tasarlanmış ve gerekli güvenlik testlerinden geçmiş ürünlerdir. Dayanılıklıkları kesin olduğu için oyun esnasında parçalanma gibi sebeplerden dolayı kediniz için risk oluşturmazlar. Oysa poşetle oynamayı tercih eden kediniz kafasını içerisinden çıkaramayarak boğulabilir, yuttuğu kurdele boğazına takılabilir ya da kendine oyun arkadaşı olarak sivri bir cisim seçebilir ve yaralanabilir. Kedinize ait bir oyuncağının olması onun evi ve sizi daha çok sahiplenmesine ve kendini güvende hissetmesine yardımcı olur.

Doğru Kedi Oyuncağı Seçimi

Öncelikle yavru kedi ve erişkin kedi arasında oyun stilleri, oynama amaçları ve oyunun sağladığı faydalar açısından pek çok fark bulunur. Yavru kedilerin korku ve endişeleri az olduğu için kendilerini koruyamayacakları düşünülerek daha korunaklı kedi oyuncakları tercih edilmeli. Koordinasyon ve kas sistemlerini geliştirmeyi destekleyici bir kedi oyuncağı tercihi sağlığı açısından da faydalı olacaktır. Dikkatini dağıtmanız mobilyalarınıza zarar verme ihtimalini de düşürür. Yetişkin bir kedide ise sizinle bağ kurma ihtiyacını olumlu bir şekilde gidermesine yardımcı olur. Psikolojik problemler yaşıyorsa düzenli oyun seansları tedavi edici bir özellik gösteriri. Kendini rahat ve güvende hissetmesine yardımcı olur. Diğer taraftan hareketsizlik sebebiyle kilo problemi yaşamasını engeller.p>

Kedi oyuncakları arasından en doğru seçimi yapmak için kedinizin ne tip oyunlar oynamayı sevdiğini iyi analiz etmelisiniz. Birlikte oyun oynamayı arzuluyorsanız kedi oltası, kurmalı fare gibi oyuncaklardan yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Tek başına sıkılmaması için içine ödüller koyulan toplar, belli bir yere sabitlenebilen yaylı oyuncaklar onu çok mutlu edebilir.

Kedinizle keyifli oyun zamanları geçirmek için farklı, kaliteli ve uygun fiyatlı kedi oyuncakları arıyorsanız patiservis.com’un geniş ürün yelpazesinden faydalanabilirsiniz. Siparişinizi aynı gün içerisinde kargoya veren patiservis.com; ürünün sorunsuz ve hızlı elinize geçmesi için çabalar. Siz de haftanın hediyesi fırsatından yararlanmak istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.