x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ

 

Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Kedi Ödül Mamaları

Her kedi sahibinin hemfikir olduğu bir konu varsa o da kedi eğitiminde cezanın hiçbir işlevi olmadığı hatta çoğu kere daha kötü sonuçlar alınmasına sebep olunduğudur. Uzmanların tavsiyesi kedinizi eğitirken saygı, pekiştirme ve ödül prensiplerinden asla vazgeçmemeniz gerektiği. Kediler yapıları gereği ters bakışlardan, ani seslerden ve hareketlerden hiç hoşlanmazlar ve bu durumda ani tepki gösterebilirler. Sakinliğinizi ve kararlılığınızı her zaman koruyarak onun saygısını kolayca kazanabilirsiniz. Sizin kızgın yönünüzü değil içinizdeki kedi dostu tarafınızı görmesi güvensizlik yaşamaması açısından da oldukça önemlidir. Doğru şeyler yaptığında gösterdiğiniz coşkulu tepkiler onu bu hareketleri yapma konusunda yüreklendirecek, uzun vadede bu hareketi pekiştirmesine yardımcı olacaktır. En son ve en eğlenceli kısım ise kedinize taktim edeceğiniz ödüldür. Sunulan kedi ödülü sevdiği bir kedi oyuncağı ya da kedi ödül mamaları olabilir.

Kedi Ödül Mamaları ve Eğitim

Kedi eğitimine yavru olduğu zamanda başlanması ileride zorlanılmaması için oldukça önemlidir. Zaten bir kedi doğduğu anda itibaren annesinin verdiği eğitimle birlikte sütten kesilene kadar olan zamanını geçirir. Bu sürecin sekteye uğramaması yerleşik alışkanlıklara dönüşmemesi açısından önemlidir. Yavru kedi ödülü olarak yavrular için özel olarak üretilmiş kedi ödül mamaları kullanabilirsiniz. Yetişkin kedilere göre üretilmiş ödül mamaları henüz sindirim sistemi gelişmeyen yavru kedinizin rahatsızlanmasına sebep olabilir.

Kedi ödül mamaları iki farklı kullanla işinize yarayabilir. Yanlışlıkla kedinizin kuyruğuna basma gibi durumlarla canını acıttığınızda, istemedikleri (pire ilacı sıkma gibi) fakat sağlıkları için gerekli olan bir şey yaptığınızda, uzun süreli evden uzaklaşmak zorunda kaldığınız durumlarda özür dileyerek aradaki buzları eritmek için de kullanabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Dikkat etmeniz gereken her durumda ödül mamasına sığınmamanız. En ufak bir durumda ödül mamasından destek almaya çalışmanız ileride ödül mamasının kedinizde yarattığı etkiyi azaltabilir, duyarsız hale getirebilirsiniz.

Geniş kedi ödül mamaları ürün yelpazesiyle size en taze ve en kaliteli mamaları en uygun fiyatlardan sunan partiservis.com 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmeti sunuyor. Avantajlı fiyatlarla kedinizi sevindirebilmek ve kapıda ödeme seçeneğiyle güvenli alışverişi keyfini çıkarmak için hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.