x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
1 2 3
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.

İsim ve Adreslik(Künye)

 

Pek çok kedi sever evden çıkmayan kedilerin kaybolmayacağını düşünse de araştırmalar bu durumun tersini söylüyor. Kedinizin kayıp patiler arasında yer almaması, kaybolsa dahi bulan kişilerin sizinle anında iletişime geçebilmesi için isim ve adreslik(künye) kullanımı hayati bir önem taşıyor.

İsim ve Adreslik(Künye) Nasıl Kullanılır?

 

İsim ve adreslik(künye) modellerini sevimli dostunuzun tasmasına takarak kullanabilirsiniz. Sipariş esnasında kedinizin adını ve size ulaşmalarını istediğiniz telefon numarasını belirtmeniz büyük önem taşır. Çift yönlü olan künyeler bir nevi dostunuzun kimliği görevi üstlendiği için yüksek kaliteli malzemeden üretilmesi paslanması ve eskimesinin, doğal olarak üzerindeki yazıların silinmesinin önüne geçer. Üzerine özel bir teknoloji kullanılarak evcil hayvanınızın ismi ve iletişim bilgileri işlenen künyeler modelleri birbirine benzese dahi evcil hayvanınıza özel olarak üretilirler.

Kaybolan kedilerin %40’nın hiç ev dışına çıkmamış kediler olduğu düşünüldüğünde künye kullanmanın zaruri bir ihtiyaç olduğu gözler önüne seriliyor. Ev hayatına alışmış bir kedinin kaybolması en iyi ihtimalle bir başka kedi sever tarafından sahiplenmeleri ile sonuçlansa da birçoğu alışkın olmadığı sokak hayatında büyük tehlikeler atlatıyor. Kedinizin güvenliğini sağlamak adına siz de Dali’s markasının birbirinden sempatik ve şık tasarımlarını Trixie, Derplast, Herba Max ve Karlie marka tasmalarla birlikte kullanabilirsiniz. Kedinizin tüm ihtiyaçlarını avantajlı fiyat ve kaliteli hizmet garantisi ile karşılamak, ilk alışverişinizde 100 TL üzerine çıktığınız taktirde %10’luk ek indirimi kapmak için Patiservis.com üzerinden isim ve adreslik(künye) modellerine göz atmayı unutmayın.   

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.