x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kedi Kumu Koku Gidericiler

Doğuştan tuvalet eğitimi olan minik dostlarımızın kokuya karşı ne kadar hassas olduğunu bilmeyen yoktur. Psikolojileri için en ez yeme düzenleri kadar önemli hususlardan biridir. Diğer taraftan kedi kumundan yayılan kokular pek çok kedi sahibini de zor durumda bırakır. Kedi kumu koku gidericiler arasından ihtiyacınızı görecek bir tane seçmeniz işinizi epey kolaylaştırabilir.

Kedi Kumu Koku Gidericiler Nelerdir?

 

Genel olarak kedi kumu koku gidericiler ikiye ayrılır. Sprey formunda ve genelde kedi parfümü olarak anılanları dezenfektan etkiye sahip olmakla birlikte kokuları içine hapsetme özelliği gösterir. Tuvalet kabının yanı sıra ihtiyaç duyulan her yere kullanılabilmesi en büyük avantajdır. Özel formülü sayesinde kokuya karşı oldukça hassas olan minik dostlarımızı rahatsız edecek herhangi bir madde içermezler. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus sprey formundaki ürünü kesinlikle kumun üzerine sıkarak kullanmamanızdır. Kedi tuvaletinin etrafına ve kokudan rahatsız olduğunuz tüm yüzeylere spreyleyebilirsiniz. Kedi kumu koku gidericilerinin diğeri ise kum formundadır. Kedi tuvaletine bu ürünü yaydıktan sonra üzerine normal kullandığınız kedi kumunu sermeniz tavsiye edilir. İdrarın kumun alt yüzeylerine indiğinde kokuşmasının büyük oranda önüne geçen bu ürün kedi kumundan aldığınız verimi de oldukça arttırmaktadır.

Patiservis.com’da kedi kumu koku gidericiler arasında en çok tercih edilen Trixie markasının ürünlerini avantajlı fiyatlarla bulabilirsiniz. Pisi pisi, Mırmır, Proline, Sanicat, Cats Best, Ever Clean ve Quik markalarının tüm ürünlerine kredi kartı ile online, havale ve kapıda ödeme tercihleri ve hızlı kargo güvencesiyle sahip olmak için Patiservis.com’dan hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.