x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kedi Kum Poşeti

Kedi kum temizliği için pratik bir çözüm arayan kedi severlerin imdadına kedi kum poşeti yetişiyor. Hijyenik temizlik sunan pratik bu ürünün yanı sıra kedilerin patilerinde kalan kum artıklarını evin içerisine taşımalarına engel olacak kedi tuvalet önü paspası ile kedi tuvalet problemlerini büyük ölçüde çözümleyebilirsiniz.

Kedi Kum Poşeti Nasıl Kullanılır?

Kedi kum poşeti kumu kedi tuvaleti içerisine yerleştirmeden önce bir kılıf gibi tuvaletin içerisine yerleştirilerek kullanılır. Kumu boşaltmak istediğinizde tek yapmanız gereken yanlardaki büzgü şeritleri kendinize çekmektir. Bu şekilde kuma hiçbir şekilde temas etmeden kedi tuvaletini boşaltabilirsiniz. Bu pratik ürün kedi tuvaletini her komple boşalttığınızda dezenfekte etme ihtiyacını da ortadan kaldırır. Normalde güçlü kimyasallar kullanarak yapmanız gereken temizliği basit bir sudan geçirme işlemi ile tamamlayabilirsiniz. Kedi sahiplerinin en çok zorlandığı kedi tuvaleti temizleme işlemi oldukça akılcı bir çözüm olan bu ürünle son derece keyifli bir hale geliyor. Zamandan tasarruf sağlayarak evdeki hijyeni maksimuma getirmenizi sağlayan bu özel ürünün yanında kedi tuvalet önü paspası, kedi kum koku giderici ve dezanfektan kedi ürünleri kullanarak işinizi oldukça kolaylaştırabilirsiniz.

Kedi kum poşeti satın almak için patiservis.com’un özel indirimli fiyatlarına göz atabilir, kedinizin tuvalet ihtiyaçları için gereken tüm ürünleri İmac, Pet Pretty, Moderna, Stefanplast, Trixie başta olmak üzere seçkin markaların kaliteli ürün yelpazesi arasından kolayca sipariş verebilirsiniz. 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmeti sunan patiservis.com’un avantajlarından yararlanabilmek için hemen sepetinizi doldurmaya başlayabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.