x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Markalar
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Kedi Kum Küreği

Kedi tuvaletlerinde kullanılan kumun ömrünü uzatmanın en geçerli yolu etkili ve düzenli bir temizlik rutini belirlemektir. Temizlik rutininin pratik bir şekilde tamamlanmasına hizmet eden Kedi kum küreği; ihtiyaç duyduğunuz temizliği size sunan en etkili silahların başında gelir. Seçtiğiniz kaliteli bir parça siz hijyenin yanı sıra ekonomi ve konforu da sunar.

Kedi Kum Küreği Çeşitleri

Kedi kum küreği; kedi kumu üzerinde biriken dışkı parçalarını bütünüyle uzaklaştırırken kedi idrarı ile bir araya gelerek topaklanan kirli kum parçalarını etkili bir şekilde uzaklaştırmaya yarayacak şekilde tasarlanmalıdır. Piyasada geniş aralıklı, dar aralıklı ve düz kürek şeklinde çeşitleri ile karşılaşmanız mümkündür. Geniş aralıklı kedi kum kürekleri genel olarak temiz kumun kedi tuvaletinde kalmasını amaçlar. Geniş aralıklı kum kürekli silika kumların temizlenmesi için uygun özellik gösterir. Dar aralıklı olan tiplerinde birbirine yapışmayan kumların kedi tuvaletlerinde kalması amaçlanır. Düz kum kürekleri genelde mama ölçümleri için de kullanabilirler fakat etki alanlar diğer kürek tiplerine nazaran daha azdır. Düz küreklerde herhangi bir süzme sistemi olmadığı için genelde kedi tuvaletinde henüz kirlenmemiş olan kum parçacıklarını da uzaklaştırmanıza neden olabilir. Kabı ile birlikte satılan kum küreklerini tercih ederek kedi tuvaletini temizledikten sonra küreği kabının içinde tutarak ortamla temasını kesebilir ve daha yüksek hijyen elde edebilirsiniz.

Patiservis.com’un İmac, Pat Pretty, Moderna, Stefanplast ve Trixie başta olmak üzere onlarca kaliteli markanın kedi kum küreği çeşitleri arasında size en uygun seçeneği avantajlı fiyatlar ve hızlı hizmet garantisi ile satın almanız mümkün. Siz de hoşgeldin hediyesi olan %10’luk ekstra indirimi kapmak için 100 TL ve üzeri alışverişinizi yapabilir, 75 TL ve üzeri alışverişlerde sunulan bedava kargo hizmeti ile birleştirerek avantajlı fiyatların keyfini hemen çıkarabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.