x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Markalar
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Koku Giderici Ürünler

Kedi bakılan evler için özel olarak geliştirilen koku giderici ürünler; kokuların kaynağını hedef aldığı ve maskelemediği için daha iyi sonuç verir. Bu amaçla üretilen koku gidericilerin bir çoğu idrar lekelerine karşı da kullanılabilir.

Kedi İdrarı İçin Koku Giderici Ürünler

Kediler her ne kadar tuvalet alışkanlıkları olan hayvanlar olsalar da özellikle çiftleşme dönemlerinde işaretlerini koyma adına sağa sola işeme davranışı gösterebiliyorlar. Kedilerin idrar lekesini çıkarma ve kokusunu giderme konusunda normal detarjanlar yetersiz kalıyor. Özel formüle edilmiş koku giderici ürünler, hem lekeleri hem de kokuyu pratik bir şekilde uzaklaştırır. Kesinlikle maskelemez, içinde bulunan parçalayıcı ve dost bakterilerle kalıcı bir çözüm sunar. Halı, döşemelik, parke gibi aklınıza gelen her yüzeyde ve alanda rahatlıkla kullanılabilir. Koltuk, kanepe gibi mobilyalara sinen kedi kokusunu söker atar. Hatta idrar, dışkı gibi kedilerin neden olduğu lekelerin haricindeki zor lekelere ve kokulara da çözüm olarak kolaylıkla tercih edilebilir. Elinizin altında olan bu pratik ürünle tadınız ufak tefek kazalar yüzünden kaçmaz, kedinizle daha keyifli ve mutlu zaman geçirmenize yardımcı olur.

Patiservis.com’un geniş ürün yelpazesinde kedinizin tüm ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenirliği ispatlanmış markalar ile giderebilirsiniz. Sergeants ve Trixie başta olmak üzere en etkili koku giderici ürünler kredi kartı ile online, banka havalesi ve kapıda ödeme seçenekleri ile sizin olabilir. Get Off, Ecopure Natural ve Tropiclean’ın kedi bakım ürünleri ile kedinizle daha kaliteli vakit geçirmek için ürünlerimize göz atabilir, ilk alışverişinizi 100 TL üzerine çıkararak %10 ekstra indirim kazanabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.