x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ

 

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kedi Kıyafetleri

Kediler ya da evcil hayvanlar için kıyafet seçimi çok özenli olmalıdır. Eğer doğru malzeme ve kalitede ürünler tercih etmezseniz kedi kıyafetleri sevimli dostunuz için kabusa dönüşebilir.

En Uygun Kedi Kıyafetleri

Moda gelişen bir sektör ve artık söz konusu evcil hayvanlarımız olduğunda da karşımıza çıkıyor. Dünyaca ünlü markaların özel tasarım taşıma çantalarından mücevherler ile süslenen aksesuarlara kadar pek çok evcil hayvan ürünü için özel tasarımlar mevcut. Ama bazen de kedi sahipleri hayvanlarının sağlığı için moda ürünleri tercih etmek istiyor. Soğuk havalardan korunma, yağmurdan korunma ya da gece çabuk bulunma gibi ihtiyaçlar için üretilen kedi kıyafetleri kedi sahipleri tarafından tercih ediliyor.

Kediniz için seçtiğiniz kıyafetlerin doğru malzemeden üretilmiş olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Hafif, kokusuz, esnek malzemelerden yapılmış kedi kıyafetleri sevimli dostunuz için doğru tercih olacaktır. Bu malzeme seçiminin yanı sıra çabuk dağılmayan, iplik atmayan kedi kıyafetleri de kedinizin dikkatinin sürekli üzerindeki kıyafete kaymasına ve onu bir oyun aracı olarak görmesine engel olur. Kediniz için seçtiğiniz kedi kıyafetlerinin kedinizin vücut ölçülerine uygun olduğundan emin olmalısınız. Sıkan daracık kıyafetler hem kedinizi rahatsız eder hem de istenmeyen kazalara davetiye çıkarır. Aynı şekilde çok bol olan kedi kıyafeti seçimi de kediniz için doğru bir tercih olmayacaktır. Kedi kıyafeti almadan önce kedinizin ölçüsünü iyi aldığınızdan emin olmalısınız.

Kedi Kıyafeti Modasından Uzak Kalmayın

Kedi kıyafetleri ihtiyaç halinde kullanılmak için ortaya çıkmış olsa da artık bir sektör olduğu kabul edilmelidir. Kedinizin dışarıya çıkarken üşümemesi ya da yağmurdan korunması önceliğinizle birlikte sizinle uyumlu olması da oldukça şık görüntülere neden olabilir. Kedinizin tüm kıyafet ihtiyaçlarını kaliteli malzemelerden yapılan doğru ürünleri bir araya getiren patiservis.com ile sağlayabilirsiniz. Patiservis.com’un hızlı teslimat seçeneklerinden yararlanabilir fiyat avantajları ile keyifli ve ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.