x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Markalar
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ

 

Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Kedi Kapılarıve Kafesleri

Özgür ruhlu kedinizin dilediği gibi eve girip çıkması için kedi kapılarıve kafesleri ile ko-lay çözümler üretebilirsiniz.

Kedi Kapılarıve Kafesleri Nasıl Seçilir?

Kedi kapılarıve kafesleri kedinizin boyutuna göre satın alınmalıdır. Kapı ya dakafes satın alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta boyutları olmalıdır. Kedinizin rahatça geçebileceği ve hareket edebileceği ürünler seçmeye özen göstermelisiniz. Kediniz yavru ise yetişkin boyutlarını düşünerek kedi kapısı satın alabilirsiniz. Yetişkin kedinizin beden ölçüsünden birkaç santim daha büyük olacak şekilde ölçüm yaparak kedi kapınızın boyutu-na karar verebilirsiniz. Ayrıca satın alacağınız kedi kapısının kolay monte edilenilir olmasınada dikkat etmelisiniz. Kedi kapıları çift yönlü kullanıma uygun oldukları için kedinizin sadece sizin izin verdiğiniz zamanlarda dışarı çıkmasını istiyorsanız kilitli kedi kapısımod-ellerini tercih edebilirsiniz. Bu modeller sayesinde kedinizin bilginiz dışında dışarı çıkmadığından ya da sizden habersizde eve kedi arkadaşlarını getirmediğinden emin olabilirsiniz. Sadece giriş ya da sadece çıkış kilitleme seçenekleri olan kedi kapısı modelleri ile tüm kontrolü elinizde tutabilirsiniz. Kedi kapıları dışarıdaki hava şartlarının evinize yansımasınaengel olan özel conta sistemine sahiptir. Mıknatıslı kapanma sistemleri ile sessiz açılıp ka-panırlar. Kedileriniz için özgürce dolaşma imkanı sağlayan kedi kapılarının yanı sıra kedile-rinizin güvenliğini sağlayan kedi koruma tellerini de güvenle kullanabilirsiniz. Bu tel kedi kafesi sayesinde kedinizhem pencere kenarında temiz hava alır hemde pencereden düşmez ya da kaçmaz.

Özgür ve Mutlu Kediler

Kediler köpeklere göre daha çokbağımsızlıklarına düşkün olduğu için kedi kapısıvekedi kafesi gibi çözümler sevimli dostunuzun yaşam kalitesini oldukça yüksek bir seviyeye taşır. Kedi kapılarıve kafesleri konusunda ihtiyaçlarınızı çözmek için farklı alternatifler sunan patiservis.com’dan yapmış olduğunuz 75TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo avantajından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin en büyük online petshop mağazasın olan patiservis.com’dan kapıda ödeme, aynı gün kargo gibi kolaylıklarla hemen siparişverebilir ve özgür kedinizin mutluluğunun keyfini çıkarabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.