x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

İkili Mama ve Su Kapları

 

Oyuncu kedinizin mama ve su kabının oyun aracı olmasını istemiyorsanız tasarımı nedeni ile devrilme ihtimali daha düşük olan ikili mama ve su kapları size çözüm sunuyor.

 

İkili Mama ve Su Kapları Nasıl Temizlenir?

 

Aynı anda mama ve su doldurarak her mamada kedinizin suyunu tazelemiş olmanız kediniz için sağlıklı bir tercih olur. Genelde farklı kedi mama kabı ve kedi su kabı kullananlar su varsa su kabına dokunmadan sadece mama kabını değiştirirler. Mama kabının içerisindeki mama daha hızlı tüketildiği ve genelde kuru olduğu için etrafta uçuşan toz, tüy gibi yabancı maddeleri üzerinde barındırmaz. Ancak sabah doldurduğunuz su akşama kadar ev içerisinde bulunan her türlü yabancı maddeye maruz kalabilir. İkili mama kabı kullanmanın avantajlı yanlarından birisi de günde en az 2 kere kedinizin suyunu değiştirebilecek olmanızdır. Ayrıca tek bir kabı yıkamak, temizlemek ve sterilize etmek iki kabı ayrı ayrı temizlemekten daha kolay olur ve bu nedenle ikili mama ve su kapları size zaman kazandırı.

 

Cat it, Eastland, Hagen, Moderna, Trixie, Pet Pretty gib dünyaca ünlü kaliteden ödün vermeyen markaların kediniz için sunduğu sağlıklı ürünlere patiservis.com güvencesiyle ulaşabilirsiniz. İlk alışverişlerinzide %10 indirim sunan patiservis.com’un 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo, kapıda ödeme, İstanbul içi aynı gün içerisinde teslimat avantajları ile hemen alışveriş yapabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.