x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Hazneli Mama ve Su Kapları

 

Evde olmadığınız zamanlarda kedinizin mama ya da su sıkıntısı çekmemesi için ihtiyacınız olan mama ve su kabı hazneli olan modeller arasından bulabilirsiniz. Bu kaplar sayesinde kedinizin taze mama ve su tüketmesini sağlayabilirsiniz.

 

Neden Hazneli Mama ve Su Kapları Tercih Edilmeli?

 

Eve geç kalacağınız durumlarda, sıcak günlerde ya da gün içerisinde su veya mama kabını tazelemeyi unutma ihtimalinize karşı önlem olarak hazneli mama ve su kaplarını tercih edebilirsiniz. Haznesi sayesinde kediniz mamasını ve suyunu tükettikçe yenilerinin sürekli devir daim halinde olması tazeliğin korunması anlamına gelir. Hazneli oldukları için suyun ya da mamanın uzun süre hava ile temas etmesine engel olan hazneli mama ve su kapları ün içerisinde kedinizin mamasının ve suyunun daha hijyenik kalmasını sağlar. Özellikle yaz aylarında kediniz çok fazla su tüketir ve ısınan hava nedeni ile su kabından bulunan su daha hızlı buharlaşır. Bu durumda siz evde yokken kedinizin susuz kalması özellikle yaz aylarında sorunlara neden olur hem kedinizin hem de sizin canınız sıkılabilir. Bu tür durumların önüne hazneli mama ve su kapları ile geçebilirsiniz.

 

Dünyaca ünlü Cat it, Eastland, Hagen, Moderna, Trixie, Pet Pretty gibi markaların kedi mama kabı ve kedi su kabı ürünlerine Türkiye’nin en büyük online petshop mağazası patiservis.com ile kolayca ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm hazneli mama ve su kaplarını size özel avantajları ile hemen satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.