x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Mama ve Su Kabı Altlığı

 

Kediler kendi alanları olmasından hoşlanan hayvanladır. Hatta bir kedi evinize geldiğinde artık orası onun evi siz ise misafiri olursunuz. Böyle hisseden sevimli dostunuz için özel bir mama yeme alanı oluşturmak için mama ve su kabı altlığı tam olarak ihtiyacınız olan ürün.

 

Mama ve Su Kabı Altlığı Nasıl Kullanılır?

 

Mama ve su altlığı kedinize özel bir mama yeme alanı oluşturmanıza yardımcı olurken aynı zamanda kedinizin mama yerken daha hijyenik bir alanda olmasını sağlar. Bu altlıkları kullanarak yere dökülen mama ve suyu kolayca temizleyebilirsiniz. Bazen yere dökülen ve gözden kaçan mama kalıntıları böceklenme hatta bakterilenme yapabilir bu durumlar kedinizin sağlığı için uygunsuz bir ortam oluşmasını sağlar. Bu tür durumları engellemek kedinizin beslenme alanını ona özel ve daha keyifli bir hale getirirken hijyeninden emin olmak için mama ve su kabı altlığı kullanmalısınız. Her mama ve su değişiminde altlığı kontrol ederek temizlenmesi gerekiyorsa gereken işlemleri yapıp tekrar yerine serebilirsiniz.

 

Güvenilirliği pek çok hayvansever ve veteriner tarafından onaylanan Cat it, Eastland, Hagen, Moderna, Trixie, Pet Pretty gibi markaların mama ve su kabı altlığı ürünlerine patiservis.com güvencesiyle sahip olabilirsiniz. 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo, kapıda ödeme, ilk alışverişinizde %10 indirim gibi cazip avantajlardan yararlanmak için ihtiyacınız ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.