x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Markalar
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Göz ve Kulak Bakım Ürünleri

Kedinizin göz ve kulaklarına gerekli özeni göstermek uzun vadede birçok sağlık problemini uzak tutuyor. Siz de göz ve kulak bakım ürünleri kullanarak pratik bir şekilde kedinizin sağlığına gereken önemi verebilirsiniz.

Göz ve Kulak Ürünleri Kullanımı

Kedilerde kulak ve göz iltihapları yaygın görünen problemlerin başında gelir. Oysa küçük önlemlerle bu problemleri uzak tutmak, göz ve kulak sağlığını korumak mümkün. Göz ve kulak bakım ürünleri; kedinize özel olarak üretilmiş pratik bakım ürünleridir. İçerisinde kedinize zarar verebilecek hiçbir madde barındırmazlar ve oldukça kolay uygulanabilirler.

Kedilerde kulak temizliğinin düzenli yapılması iltihaplanmaları oluşmadan engellemenize yardımcı olur. Bunun için sadece pamuk ve kulak temizleyici kullanmanız yeterlidir. Banyodan önce ya da sonra uygulayabilirsiniz. Temizleyici damlattağınız küçük pamuk toplarını kulak içini tamamen temizlenene kadar silmeniz yeterlidir.

Kedilerde göz ve yüz temizliği çok önemlidir. Özellikle yassı yüzlü İran kedisi gibi kedilerde kesinlikle atlanmamalıdır. Gözlerine bakım yapmak için göz temizleme solüsyonunu bir parça temiz pamuğa damlatmanız, gözlerini ve göz etrafını silmeniz yeterlidir. Gözlerinde oluşan çapakları nazikçe temizleyen bu solüsyonlar günlük kullanım için uygundur.

Patiservis.com’da Ecopure Natural, Nutri Vet ve Trixie’nin en kaliteli göz ve kulak bakım ürünlerini uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Kediniz için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi avantajlı fiyat, uygun taksitlendirme seçenekleri ve kaliteli hizmetle gidermek için patiservis.com’a uğrayabilir, göz ve kulak bakım ürünleri arasından size en uygun olanını hemen satın alabilirsiniz. 

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.