x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Markalar
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Kedi Göğüs Tasmaları

Son dönemde kedilerin sadece evde vakit geçirmesinin doğru olacağı yönündeki genel kanı yavaş yavaş kırılmaya başlandı. Kedilerde kilo problemleminin başlıca sebeplerinden birinin yeteri kadar hareket etmemeleri olduğu düşünüldüğünde yürüyüş onları için en iyi egzersizlerin başında gelir. Kedinizin dış dünyayı güvenli bir şekilde tanımasını sağlamak, günlük hareketini arttırarak sağlığına olumlu katkıda bulunmak ve birlikte geçirdiğiniz kaliteli zamanı arttırmak için siz de kedi göğüs tasmaları kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Kedi Göğüs Tasmaları Neden Tercih Edilmeli?

Bilindiği gibi piyasada boyun ve göğüs tasmaları olamak üzere iki tip tasma çeşidi bulunur. Kedi boyun tasmalarının kedinizin narin boynunu incitme ihtimali bulunduğu için genel olarak gezdirme esnasında takılması tavsiye edilmez. O tip tasmaların genel kullanım amacı sakat veya yavru kedinizin bulunduğu yeri üzerinde bulunan çıngırak yardımı ile anlamanızı kolaylaştırmak veya üzerine künye takılarak kaybolma durumunda bulunma ihtimalini arttırmaktır. Kedi göğüs tasmaları ise kedinizin tüm vücudunu nazikçe sarar ve uzatma setinin uyguladığı kuvveti dağıtır. Doğası gereği kıyafet ve tasma gibi aksesuarlardan hoşlanmayan kedinize konforlu bir deneyim sunar. Kediniz bu tasmalar sayesinde dış dünyayı keşfeder, açık havada vakit geçirir ve hasret kaldığı toprakla bütünleşirken diğer hayvanlarla herhangi bir kavgaya girmesinin, parazit kapmasının ve kaybolmasının önüne geçebilirsiniz.

Kediniz fazla kilolu, kilo almaya eğilimli ya da bütünüyle sağlıklı bir kedi olsa dahi vücut ölçülerine uygun kedi göğüs tasmaları ile açık havada egzersiz yapmasını sağlayabilir, sağlığını koruyabilirsiniz. Siz de Triexie ve Ferplast’ın birbirinden konforlu ve şık göğüs tasmalarına uygun fiyatlar, 75 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo ve güvenli alışverişle ulaşmak istiyorsanız patiservis.com kaliteli hizmeti ile hemen alışverişe başlayarak tanışabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.