x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Genel Bakım Ürünleri

Genel bakım ürünleri; her kedi sahibinin günlük kedi bakımı esnasında ihtiyaç duyduğu, pratik kullanıma sahip ürünlerden oluşur. Bu kategoride yer alan pek çok ürünün elinizin altında olmasını isteyeceksiniz.

Genel Bakım Ürünleri Kullanımı

Kediler insanlardan çok farklı özelliklere sahip canlılardır. Ortak bazı ihtiyaçlarımız olduğu gibi kedilerin sağlıklarını devam ettirmek için kendilerine özgü ihtiyaçları da bulunmaktadır. Genel bakım ürünleri arasında yer alan kedi çimi bunlardan biridir. Kedilerin ihtiyaç duyduğu taze yeşilliği sunmanızı sağlayan pratik ürünler, ihtiyaç duyduğu besin değerlerini alması için son derece önemlidir. Catnipli ürünlerle rahatlamalarına ve gevşemelerine yardımcı olabilirsiniz. Patilerini korumak için özel bakım kremlerinden faydalanabilir, yaralarını dezenfekte etmek için özel spreyler kullanabilirsiniz. Acı spreylerle olumsuz davranışlarını düzeltebilir ve yaralarını yalamalarını engelleyebilirsiniz. Tüylerindeki topaklanmalara karşı topak açıcı ürünlerden faydalanabilir, topak oluşumunu engelleyen ürünlerden destek alabilirsiniz. Yuttuğu tüy topaklarının sindirim sistemi üzerinde olumsuz etkilerini azaltmak için bağırsaklarda topağın kolayca açılmasını sağlayan ürünleri kullanabilirsiniz. Kediniz kendini stresli hissediyorsa antistres spreylerini sevdiği yerlere sıkarak daha huzurlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Koku giderici ürünlerden faydalanarak kedinizin ve evinizin mis gibi kokmasına yardımcı olabilirsiniz.

Aklınıza gelen tüm genel bakım ürünleri Patiservis.com’un Get Off, Ecopure Naturel, Nutrivet, Tropiclean gibi güvenirliği ispatlanmış markalardan oluşan geniş ürün yelpazesi arasında yer alıyor. Siz de uygun fiyata kaliteli hizmetin tadını çıkarmak için Patiservis.com’dan alışverişe başlayabilir, 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmetini havada kapabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.