x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Flexi Uzatma Tasmaları

Kedi ve küçük ırk köpek cinslerini kontrollü ve güvenli gezdirme olanağı sunan flexi uzatma tasmaları; minik dostunuz dış dünya ile iletişime geçerken kontrolün sizin elinizde olmasına yardımcı olur. Sokakta gezdirip parkta sosyalleşirken güveni elden bırakmamanızı sağlar.

Flexi Uzatma Tasmaları ve Sunduğu Avantajlar

Flexi uzatma tasmaları; kedi ve köpeklerin boyun ve göğüs tasmalarına kolayca uyum sağlayacak nitelikte üretilmişlerdir. Kedi ve küçük köpek ırklarının boyutları düşünülerek tasarlanan versiyonları hassa vücut yapıları, nispeten daha hareketli oluşları ve kiloları hesaba katılarak tasarlanır. Kedi ve küçük ırk köpeğinizin özgürce dolaşmasına olanak tanırken tehlike anında kolayca kısaltmanıza ve dolayısıyla güvenlik alanını korumanıza yardımcı olur. Sizin kontrolünüzde uzayan ve kısalan bir mekanizmaya sahip olmaları ihtiyaç duyulan uzunluklara kolaylıkla geçmenizi sağlar. Sokak yürüyüşünde daha kısa kullanarak kedi ve küçük ırk köpeğinizin yola fırlamasının önüne geçebilir, park gibi daha serbest bırakabileceğiniz alanlarda rahatça dolaşmalarına imkan tanımak için uzun tutabilirsiniz. En önemli artısının hiç kuşkusuz sizin kontrolünüzde olması sebebiyle kaçmasının ve diğer hayvanlardan zarar görmesinin önüne geçmesidir.

Kedi ve küçük ırk köpeğinizle kaliteli zaman geçirmenin, günlük aktivitelerini arttırmanın ve dış dünyayı yakından tanımalarının en pratik yolu flexi uzatma tasmaları; patiservis.com’un uygun fiyatları ve hızlı hizmeti ile sizlere sunuluyor. Patiservis.com üzerinden Fida, Trixie, Dalis, Herba Max, Karlie gibi kaliteli markaların tasma çeşitlerini 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo avantajıyla satın almak için hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.