x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Kedi Çevre Temizliği

Kedi çevre temizliği ürünleri kedinizin çevreye bıraktığı izleri silmenize yardımcı olur. Kedi severlerin temizliğe harcadığı enerjileri yarı yarıya azaltacak bu pratik ürünler içerilerinde kedinize ve size zarar verecek hiçbir madde barındırmazlar.

En Pratik Kedi Çevre Temizliği

Kediler her ne kadar bakımlarına dikkat etseler de insanların saç dökmesi gibi bir miktar tüy dökebilirler. Evin her tarafına sinen bu tüyler düzenli aralıklarla temizlenmezlerse hem sizin hem de kedinizin sağlığı açısından tehdit oluştururlar. Çoğu kedi sahibinin şikayetçi olduğu elbiselerin üzerine yapışan tüylerden kurtulmanın en pratik yollarından biri tüy toplama rulolarından yararlanmaktır. Rulonun etrafına sarılı yapışkanlı kağıtlardan oluşan bu pratik ürünün diğerlerinden farkı kedinizin ince yapıdaki tüyünü tam olarak temizlemek adına daha güçlü yapışkan yüzeye sahip olmasıdır. Diğer taraftan her ne kadar tuvalet alışkanlığı olsa da belli dönemlerde evin bazı yerlerini idrarlarıyla işaretleyebilirler. Bu gibi durumlarda çiş temizliyicilerin gücüne sığınabilirsiniz. İçlerinde sağlığa zarar vermeyen mikroorganizmalar barındıran bu ürünler, idrar ile temas eder etmez onu parçalamaya başlarlar. Bu şekilde idrarın kokusundan ve lekesinden eser kalmaz. Kedi koku gidericiler ile kedinizin eve sinen ağır kokusunda pratik bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Kedinizle paylaştığınız hayatı kolaylaştırmak adına Gimborn, Trixie, Get Off, Ecopure Natural, Nutrivet ve Tropiclean’ın en güvenilir kedi bakım ürünlerini bir araya getiren Patiservis.com üzerinden en kaliteli kedi çevre temizliği ürünlerini sipariş verebilirsiniz. İlk siparişinizde %10 ekstra indirim kapmak için kedinizin tüm ihtiyaçlarını Patiservis.com üzerinden gidererek 100 TL ve üzeri alışveriş yapabilir, 75 TL ve üzeri alışverişlere sunulan ücretsiz kargo hizmeti fırsatını da kapabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.