x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Markalar
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Çelik Mama ve Su Kapları

 

Kedinizin sağlığı ve güvenliği söz konusu olduğunda onunla ilgili yapacağınız her tercih büyük önem taşır. Kedinizin sürekli kullanacağı mama ve su kaplarının yapıldığı materyalde sağlığı için oldukça önemlidir.

 

Neden Çelik Mama ve Su Kapları Kullanılmalı?

 

 

Eğer oyuncu bir kediniz varsa ya da kediniz en hareketli zamanları olan büyüme çağındaysa mama ve su kabını bir oyun aracı olarak kullanabilir. Sık sık devrilen bir mama kabı hem evinizin hem de kedinizin beslenmesinin hijyenini olumsuz yönde etkileyebilir. Bu nedenle kediniz için en iyisi olduğuna inandığınız ürünleri tercih etmelisiniz. Kolayca devrilmeyen ve bakteri oluşumuna izin vermeyen yüzeyi ile çelik mama ve su kapları kediniz için sağlıklı bir tercih olacaktır.

 

Sıradan plastik kapların içerisinde bulunan Bispherol A(BPA) maddesi beyin fonksiyonlarını ve nörolojik sistemlerini etkileyerek birçok sistem bozukluğuna yol açar.  Bu sisem bozuklukları arasında kanser, diyabet, obezite, şeker ve bunlara bağlı ortaya çıkabilecek rahatsızlıklar yer alır. Çelik mama ve su kapları hiçbir kimyasal madde ya da alerjen içermez. Hatta kafanızı karıştıracak plastik tiplerinden değil bildiğiniz güvenebileceğiniz bir malzemeden üretilmiş olduğu için rahatlıkla güvenebiilrsiniz.

 

Kaliteden asla ödün vermeyen Cat it, Eastland, Hagen, Moderna, Trixie, Pet Pretty marka  çelik kedi mama kabı ve kedi su kabı ürünlerine patiservis.com güvencesi ile kolayca ulaşabilirsiniz. patiservis.com’un sizlere sunduğu avantajlı alışveriş fırsatlarından hemen yararlanmak için ihtiyacınız olan ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.