x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
1 2 3 4
Toplam 75 ürün görüntüleniyor.

Kedi Boyun Tasmaları

Kedilerin genel olarak tasma ve benzeri ürünlere köpeklerden daha fazla tepki gösterdiği bilinen bir gerçek. Özellikle kedi ve sahibi hakkında bilgiler barındıran tasmaların kedilerin kaybolma durumunda sahiplerine büyük fayda sağlaması tasarımcıları konforlu, güvenli ve işlevsel modelleri tasarlamaları konusunda ilham verdi. Kedinizi sevimliliğine sevimlilik katacak kedi boyun tasmaları; arttırılmış konforu ile kedinizin hayatını kolaylaştırmak için piyasaya sürülüyor.

Neden Kedi Boyun Tasmaları?

Engelli kedi sahiplerinin diğer kedi severlere nazaran aşina oldukları kedi boyun tasmaları; zilli çeşitleri ile yavru ya da engelli kedinizin yerini kolaylıkla bulmanızı sağlıyor. Yapılan araştırmaları evden dışarıya hiç çıkmayan kedilerin bile kaybolma konusunda büyük risk altında olduğunu gösteriyor. Tasma takılmaya pek alışkın olmadığımız kedilerden bilgileri tasmasında yer alan kedilerin bulunma oranı tasmasız kedilere kıyasla çok daha fazla olduğunu gösteren araştırmalar, kedi sahiplerini tasma kullanma yönünde de yüreklendiriyor.

Kedilerin çok hareketli canlılar olduğu düşünüldüğünde fazla detay içeren tasmaların sağa sola takılma ihtimalinden dolayı hayatlarını tehlikeye atabileceği göz önünde bulundurarak seçim yapmak son derece önemlidir. Kullanılan malzemenin yumuşak ve hafif olması kedinizin rahatsızlık hissetmeden kullanmasının yollarından bir diğeridir. Diğer taraftan pirelerden kolayca kurtulmak için özel olarak üretilmiş pire tasmalarından destek alabilirsiniz.

Trixe, Dalis, Derplast, Karlie markaları arasından en konforlu kedi boyun tasmaları satın almak, Herba Max’ın doğal içeriklerle üretilen pire tasmaları ile çok özel fiyatlarla tanışmak için Patiservis.com’a göz atabilirsiniz. Üstelik ilk siparişinizde %10 ekstra indirim kazanmanız için 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız yeterlidir. Kaliteli hizmete avantajlı fiyatlardan ulaşmak için hemen kedinizin ihtiyaç duyduğu malzemeleri satın almaya başlayabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.