x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Markalar
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Ağız ve Diş Sağlığı Ürünleri

 

Sağlık ağızda başlar. Sindirimin başlangıcının olduğu ağız ne kadar sağlıklı ve bakımlı olursa sadık dostunuzun keyfi de orantılı olarak yüksek olur. Bir köpeğin ağız ve diş sağlığı hayatının tüm evrelerinde büyük önem taşır. Bu nedenle sadık dostunuz için en doğru ağız ve diş sağlığı ürünleri arasından tercihinizi yapmalısınız.

Köpek Ağız ve Diş Sağlığı Nelerdir?

 

Köpeğinizin diş taşı, tartar gibi sağlık problemlerinden muzdarip olmaması ve hayatınızın her anından sağlıklı dişlere sahip olması için ağız ve diş sağlığına önem vermelisiniz. Diş fırçası, esnek diş macunu, ağız bakım suyu, parmak diş fırçası gibi ağız ve diş sağlığı ürünleri köpeğinizin çeşitli ağız ve diş sağlığı problemlerinin kolayca üstesinden gelir. Köpeğinizin ilgisini çekecek et aromalı diş macunlarını kullanarak diş fırçalama sürecini keyifli bir hale getirebilirsiniz. Köpekler diş fırçalama söz konusu olduğunda kedilerden daha uyumlu davranırlar. Parmak diş fırçalarını kullanarak köpeğinizin dişlerini kolayca fırçalayabilirsiniz, diş eti masaj fırçalarını kullanarak diş etlerine masaj yaparak olası tartar ve diş taşı oluşumlarının önüne geçebilirsiniz. Ağız kokusunu önlemek içinse keyifli oyun zamanlarını kullanabilirsiniz. Köpek diş ipleri ile birlikte kullanabileceğiniz ağız bakım suyunu emiciliği yüksek diş ipine döküp köpeğinizin oyun saatlerinde ağız bakımını yapmasını sağlayabilirsiniz.

Flamingo, Get Off, Herba Max, Karlie, Nutri Vet, Trixie gibi sağlık konusunda kendini kanıtlamış markaların güvenilir ve kaliteli ürünlerini patiservis.com’un geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz. 75 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo, kapıda ödeme, İstanbul içi aynı gün içerisinde teslimat avantajları ile ihtiyacınız olan ağız ve diş sağlığı ürünleri arasından istediğinizi hemen satın alabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.