x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

JW Kedi ve Köpek Dünyası

                                

JW ile Kedi Ve Köpekler İçin Hayat Daha Eğlenceli

  

Petmate Arlington şirketinin bir parçası olan JW kedi ve köpek ürünleri, Petmate şirketinin elli yıllık tecrübe ve uzmanlığının en önemli parçalarından birisi. Şirketin Spektrum Plastik Tesislerinde üretilen ürünler, kaliteli ve sağlıklı olmasının yanında geri dönüşüm özelliği ile “Edison Yeşil Ödülü” de kazanarak, rakipleri arasında önemli bir fark yarattı. JW için özel saha çalışmaları bitmek bilmeyen bir uygulamadır ve bu çalışmalar o kadar verimli olmuştur ki 100’ün üzerinde patent almıştır. Hayvan severlerin ve tüylü dostlarının mutluluğu için, onlar gibi düşünebilmek, onların ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla sürekli iletişim ve çalışma halinde olan JW kedi ve köpek ürünleri ile hayatlarındaki her şey çok daha kolay hale geliyor.

 

                                                   

Kedi ve Köpeklerin Dilinden Anlayan Bir Firma; JW

  

Kedi ve köpeklerin dilinden anlamak konusunda hiç de abartı yapmadıklarını açık bir dille belirten JW kedi ve köpek ürünleri, bu güvenlerinin elli yılı aşkın bir geçmişe dayandığını söylüyor. Kedi ve köpeklerin, tüylü dostlarınızın fiziksel ve zihinsel gelişimlerini en sağlıklı şekilde tamamlaması ve mutlu bir şekilde hayatlarına devam edebilmesi her hayvan severin en önemli amaçlarından birisi. Bu noktada yardım alabilecekleri, güven duyabilecekleri bir firma olan JW kedi ve köpek ürünleri de kendilerini o hayvan severlerden farklı bir konuma koymuyor. Onlar gibi düşünüp, onlar gibi hareket ederek hazırladıkları ürünlerin başarısı konusunda kendilerine son derece güveniyor. Tüylü dostlarının sağlıklı bir geleceğe, mutlu bir hayata, daha iyi bir eğitime ve özelliklere sahip olmasını isteyen insanların tercih sıralamalarında en üst sıralarda olmaları da bu durumu gayet açık bir şekilde özetliyor.

JW Kedi ve Köpek Ürünleri

Petmate şirketinin elli yıllık geçmişi, yani deneyimi ve uzmanlığı ve özel Spektrum tesislerinin kalitesi ile üretilen JW kedi ve köpekleri için tüylü dostlarınızın, sizin ya da çevrenizin hijyeni, sağlığı ve doğal olarak geleceği son derece güvenli bir hale geliyor. JW kedi ve köpek oyuncakları ile tüylü dostlarınızın sadece eğlenceli vakit geçirmesi değil dilerseniz eğitimi de kolay hale geliyor. Hassas JW köpek fırça ve tırnak makası ile köpeğinizin fiziksel sağlığı ve görünüşü cildine en ufak zarar vermeden kontrol altına alınıyor. JW Evertuff çiğneme ve eğitim kemikleri ile zekaları gelişen köpeklerin, hayatları çok daha sosyal ve aktif hale geliyor. Eğitim kemiklerinin yanı sıra zeka geliştiren oyuncaklarıyla da ön plana çıkan JW, ödül bisküvileri ile kullanılan eğitim ve zeka oyuncakları evcil hayvanların keyifli zaman geçirmesini sağlıyor. Eğitici köpek oyuncaklarının yanı sıra kedilerin ilgisini çeken oyuncaklar da JW’nin geniş ürün yelpazesinde yer alıyor. Tüm ürünlerin en büyük özelliği geri dönüşüme uygun olması, yani hayvan severlerin ya da kedi ve köpeklerin yanında çevre için de son derece sağlıklı olması.

 

Türkiye’nin en büyük online petshop mağazası patiservis.com ile JW kedi ve köpek ürünleri çeşitleri hızlı teslimat seçenekleri ile almak çok kolay. İlk alışverişte %10 indirimden yararlanmak ve ihtiyacınız olan tüm JW kedi ve köpek ürünleri çeşitleri ile petshop içeriklerini almak için patiservis.com sizleri bekliyor. 

Tedarik süresi beklemeden, kredi kartına taksit, kapıda ödeme, İstanbul içi aynı gün teslimat ve 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneklerinden tüm hayvan severler faydalanabiliyor.

JW
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.