x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat

İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat

Patiservis.com; sitesini ziyaret eden hayvan severlerin geniş ürün alternatiflerine, kalitesinden emin olduğu markalara, tazeliğine gözü kapalı güvenebileceği mamalara, bir sorunu olduğu zaman hızlı çözüm ürebilecek deneyimli bir destek ekibine ve uygun fiyat haricinde sipariş ettiği ürünlerin en kısa zamanda ellerine ulaşmasına ihtiyaç duyduklarını biliyor. Acil ihtiyaçlarınız için de olsa siparişinizin hangi gün elinize geçeceğini hesaplamak istemediğiniz için de İstanbul içi aynı gün teslimat hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Pazar hariç haftanın her günü kullanabileceğiniz İstanbul içi aynı gün teslimat hizmeti; saat 12.30’a kadar verdiğiniz tüm siparişleri aynı gün içerisinde adresinize ulaştırıyor. 12.30’dan vermiş olduğunuz siparişlerin ertesi günkü dağıtım planına eklendiğini unutmayın. Şimdilik Şile ve Silivri haricinde İstanbul’un her noktasına aynı gün teslimat konforunu sunan hizmetten yararlanabilmek için hızlı kargo seçeneğini işaretlemeniz yeterli. Adrese gelindiğinde sizi evde bulamazsak sizi hemen telefonla arayarak sizin bulunduğunuz yakın başka bir noktaya siparişlerinizi ulaştırıyor ve sizin de siparişlerinizin ardından koşturarak yorulmanızın önüne geçiyoruz.

İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat Fiyatlandırmaları

Patiservis.com İstanbul içi aynı gün teslimat hizmetini size en uygun fiyatlarla sunuyor. 0-75 TL arası siparişlerinizde sadece 9,90 TL ile ücretlendirilirsiniz. 76-150 TL arası siparişlerinizde ücret 2,5 TL’ye kadar düşer. 151 TL ve üzeri siparişlerinizde ise bu hizmetten tümüyle ücretsiz yararlanabilirsiniz. Üstelik patiservis.com sunduğu bu özel hizmetle kapıda nakit ödemenin yanı sıra kredi kartı ile ödeme seçeneğinin pratikliğini de kullanımınıza sunuyor.

Minik dostlarınızın lezzetli mamalarına, hayatlarını kolaylaştıracak pratik ürünlere ve diğer tüm ihtiyaçlarına beklemeden ulaşmalarını sağlayan İstanbul içi aynı gün teslimat hizmeti ile tanışmak için patiservis.com’un kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerine göz atabilirsiniz. 151 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz yararlanabileceğiniz patiservis.com’un sunduğu kaliteli hizmetlerin konforuna ulaşmak için hemen sipariş etmeye başlayabilir, hizmetin en hızlısını hayatınıza ekleyebilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.