x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Markalar
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Yorum Alanlar
Acana Wild Prairie Tavukl... DALİS PET TAG - YAVRU GOL...
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Irklara Özel Köpek Maması

 

Köpek ırklarının özel ihtiyaçlarına cevap vermesi için üretilen ırklara özel köpek maması ürünleri ırkın boy, kilo, eklem ve kas yapısı, tüy yapısı ve çene/diş yapısına yönelik ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiştir.

 

Irklara Özel Köpek Maması Nasıl Seçilir?

 

Rottweiler gibi atletik köpeklerin kardiyak işlevleri büyük önem taşır Rottweiler özel mamaları da bu işlevleri destekleyen bileşenleri daha yüksek oranda içerir. Diş ve deri sağlığı açısından hassas olan Maltese Terrier ırkı için özel üretilen köpek mamaları da bu ırkın diş sağlığı için özel taneli olarak üretilir ve içeriği de hassas noktalarını desteklemeye yöneliktir. Golden Retriever ırkının yağlanmaya ve kilo almaya müsait vücut yapısı göz önüne alınarak üretilen daha uzun süre çiğneme ile tokluk hissi oluşturan özel mamalar aynı zamanda ırkın tüy ve diş problemlerini ortadan kaldırmaya yönelik besin değerlerine sahiptir. German Shephard ya da Alman Kurdu ırkının deri ve eklem problemleri yaşama olasılığı göz önüne alınarak üretilen özel köpek maması aynı zamanda ırkın dental problemlerini çözmek için çiğnemeye teşvik edici olarak üretilmiştir. Bazı ırkların bilinen problemlerine yönelik çözümlerle sunulan ırklara özel köpek maması seçenekleri sayesinde olası sağlık problemlerini önceden engelleyecek önlemler alabilirsiniz.

 

N&D, Acana, Orijen, Hills, Proplan, Royal Canin, Brit Care, Cibau, Taste of the Wild, Bosch markalarının ırklara özel köpek maması ürünleri arasından ihtiyacınıza yönelik olanları Patiservis.com’un avantajlarıyla hemen satın alabilirsiniz. 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ve kapıda ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.