x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

Hill’s

  

Tüylü Dostlarınız İçin Kaliteli Lezzet Çeşitleri, Hill’s

  

Hill’s firmasının geçmişi 1929’a, Dr. Mark Morris ve Dr. Edison’un New Jersey’de dünyanın ikinci evcil hayvan hastanesi olan Raritan Evcil Hayvan hastanesini açmasına kadar dayanıyor. Böbrek rahatsızlığı olan evcil hayvanlara reçete ile satılan ilk konserve mamayı üreterek başladıkları “ilkler” serüveninde hiç durmadan, kalitelerinden ödün vermeden seksen yılı aşkın bir süredir çalışmaya devam ediyorlar. Klinik olarak kanıtlanmış en iyi içerikler ile veterinerler tarafından üretilen Hill’s köpek maması ve kedi maması için tüm dünyadaki veterinerler tam not veriyorlar. 2004 yılında evcil hayvanların gen ekspresyonuna dayanarak besinsel yenilikler geliştirmek için açtıkları yeni nutrigenomik laboratuvar ve araştırma departmanı ile sektördeki ağırlıklarına bir yenisini daha eklediler. Yıllardır ürettikleri 100’ü aşkın çeşit ile, diyet olsun normal olsun mama konusunda son derece önemli bir noktada bulunuyorlar.

 

Hill’s Köpek Maması ve Kedi Maması, Veterinerlerin İlk Tercihi

  

Evcil hayvanlarının mutluluğu için uğraşan hayvan severler, sevimli dostlarının tüm ihtiyaçlarını kaliteli ve sağlıklı bir şekilde karşılamak istiyor. Onlara gösterdikleri ilgi ve sevginin yanında gıda ihtiyaçları konusunda da en iyisini verme konusunda son derece titiz oldukları bir gerçek. Beslenme tüm canlılar için büyük önem taşıyor. Sağlıklı ve düzgün beslenme canlıların uzun ve sağlıklı bir hayat sürmesini sağlıyor. Beslenme bu denli hayati önem taşıyorken normal olarak evcil hayvan sahipleri yaş, tür gibi farklılıklara göre üretilmiş özel formülasyon mamaları tercih ediyor. Bir mamanın, tüylü dostlarınızın sağlığına, enerjisine, gelişimine yani gelecekteki mutluluğuna doğrudan katkı yaptığı düşünüldüğünde bu konunun bu kadar önemli olması da gayet mantıklı bir hale geliyor. Hill’s köpek maması ve kedi maması çeşitleri ise tüm bu beklentilerin farkında olarak, uzmanlık ve tecrübenin harmanlandığı laboratuvarlarda geliştirilen özel içerikleri ile hayvan severlerin ve tüylü dostlarının her zaman yanında oluyor. Hill’s köpek maması veya kedi maması kullanan bir evcil hayvanın mutluluğu garanti altına alınmış oluyor.

  

Hill’s Köpek Maması ve Kedi Mamasının Başarısının Nedeni

  

1929’a dayanan bir geçmişi olan Hill’s köpek maması ve kedi maması ürünleri için akla ilk gelen kelime doğal olarak uzmanlık ve tecrübe oluyor. İlkleri ortaya çıkarma konusunda her zaman önder olmuş olan Hill’s sayesinde evcil hayvanlar en iyi mama ile besleniyorlar. Hill’s mama ırklarına, yaşlarına ve kilolarına kadar her talebe uygun ürün yelpazesiyle, lezzet konusunda en kaliteli ve sağlıklı seçeneği size sunuyor. Tavuklu, hindili, pirinçli, kuzulu, ton balıklı ve diyet çeşitleri ile konserve ya da poşette sizin için en uygun olan Hill’s köpek ve kedi maması, size en iyisini vermek için bulunuyor. Hill’s Adult, Hill’s Puppy, Hill’s Matura/Senior çeşitlerinin yanında Hill’s Sensitive Skin çeşidi ile de hassas ciltli köpekler için de komple bir ürün olarak sizlere sunuluyor ve köpeğinizin komple bir gıda alması sağlanıyor.

  

Türkiye’nin en büyük online petshop mağazası patiservis.com Hill’s mama çeşitlerini hızlı teslimat seçenekleri ile kapınıza getiriyor. Tedarik süresi beklemeden, kredi kartına taksit, kapıda ödeme, İstanbul içi aynı gün teslimat ve 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneklerinden tüm hayvan severler yararlanabiliyor. İlk alışverişte %10 indirimden yararlanmak ve ihtiyacınız olan tüm Hill’s köpek maması ve kedi mamasıçeşitleri ile petshop ürünlerini hemen satın almak sadece bir tık ötede sizleri bekliyor. 

HILL′S
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.