x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

Flexi Tasma

Dünyanın Bir Numaralı Üreticisinden Tasmalar

Flexi şirketi 1972 yılında Manfred Bogdahn tarafından Almanya'da kuruldu ve o günden bu zamana kadar kalitesini artırarak hizmet veriyor. 90'dan fazla ülkede veterinerler ve hayvanseverler tarafından bir numara olarak görülen Flexi tasma çeşitleri, Almanya'nın en iyi uluslararası şirketleri arasında da gösteriliyor. Ayrıca Flexi 2010 yılında Alman Standartları Komisyonu tarafından hazırlanan "Yüzyılın Markaları" arasında yer alıyor. Bu başarılarının sırrı, kaliteli ürün üretmek olduğu kadar geri çekmeli esnek tasmanın da mucidi olmalarının altında yatıyor. Yenilikçi bir firma olmalarının yanında Alman disiplini ve kalitesini de Flexi firması altında tasmalara uyguluyorlar. Flexi tasma modelleri rahatlığı, şıklığı ve dayanıklılığı bir araya getiren ürünler olmaları nedeni ile hem hayvanseverler hem de evcil hayvanların beğenisini topluyor.

Güvenin Simgesi: Flexi Tasma

Hayatımızda büyük önem verdiğimiz dostlarımızla, köpeklerimizle birlikte yapmayı en çok sevdiğimiz şeyler arasında elbette yürüyüşe çıkmak yer alıyor. Evcil hayvan sahipleri sadık dostlarının kişisel, sosyal ve hareket ihtiyaçlarını karşılamaktan mutluluk duyuyor. Bu mutluluğun yanı sıra hayvanseverler de evcil hayvanları ile birlikte spor yapmanın yadını çıkarıyor. Evcil hayvanların hareket rahatlığı ve özgürlüğünü sağlayan geri çekmeli tasmalar normal tasmalardan daha çok talep görüyor. Bu tasmalar aynı zamanda hayvanseverler içinde konforlu çözümler sunuyor. Evcil hayvanların hareketliliği ile doğru orantılı olarak artan tasma gerginliği sıkıntısı da gerçi çekmeli modelleri ile devre dışı kalıyor. Flexi için bu konu uzmanlık alanı olduğundan dolayı kendisine çok güveniyor. Dostlarınızın ve sizin aktiviteleriniz için size büyük bir özgürlük ve rahatlık vadediyor. 

Flexi Tasma ve Çeşitlerinin Özellikleri 

Alman mükemmelliyetçiliğinin örneği olan Flexi için rahatlık, sağlamlık, sağlıklılık gibi özellikler en önemli noktalar arasında yer alıyor. Firma konforun ve güvenliğin yanında modaya ve size uygun Flexi tasma modelleri ile köpeğinizin ve hayvansever olarak sizin kendinize en uygun tasmayı seçebilmenize olanak tanıyor. Dünyanın bir numaralı katlanabilir tasmalarını üreten Flexi firması, her geçen gün yeni çeşitleri ile kalitesini de arttırmaya devam ediyor. Yüksek kaliteli geri çekilme sistemine sahip Flexi tasma modeller, yüksek kalite geri çekilme sistemleri ile ilk kez 1972 yılında hayvanseverlerin beğenisine sunuluyor. Zamanın en teknolojik geri çekme mekanizması olan Flexi tasma sistemleri o günden beri geliştiriliyor.

Tasma çeşitleri ile dizayn anlamında da iddialı olan Flexi firması "Red Dot Design Award" ve Amerikan "Dog Fancy" dergisinin "Editörün Seçimi Ödülünü" de elinde bulunduruyor. 300'den fazla çalışanı ile Hamburg'dan 90 ülkeye ihraç yapan Flexi firması, ürünlerini hayvanseverler ve köpekleri için en iyi şekilde hazırlamaya devam ediyor. Özel dokuma kayışları ile dokunduğunuzda hissedebileceğiniz kalitesi, ve ani duraklatma, sabitleme gibi özelliklerini çok rahat kullanabileceğiniz patentli sağlam mekanizması ile size muhteşem bir kontrol sağlıyor. Flexi Lishinu tasma modelleri köpeğin fazla uzaklaşması durumunda kendini otomatik olarak kilitliyor. Otomatik kilitleme özelliğine sahip Lishinu serisi sayesinde hayvanseverler iki ellerini de rahatlıkla kullanabiliyor. Flexi Neon reflektörlü tasma gece gezmelerinde hem hayvan sahibinin hem de evcil hayvanın güvenliğini sağlıyor. Flexi Classic Compact tasmalar iri ırklar için çözüm sunarken Flexi New Classic serisi farklı boyları ile küçük ırk köpeklere konforlu gezdirme çözümleri sunuyor.

FLEXİ
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.