x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

  

Ever Clean Kedi Kumu

                           

Amerika’da ve Dünya’da İlklerin Adı, Ever Clean

  

1987 yılında Teksas’ta birkaç uzman ve veteriner tarafından en iyi ve en sağlıklı kedi kumu üretme amacıyla yola çıkılmasıyla kurulan Ever Clean, o günden beri başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Çıktığı yolda topaklanmış kedi kumu üreterek Amerika’da bir ilki gerçekleştiren Ever Clean, kuruluşunun üstünden iki sene geçmeden Amerika’nın en iyi ürünlerini üreten firmalar arasında yer alıyor. Bu durum da bize ne kadar ciddi ve yoğun çalıştıklarını gösteriyor. 2000 yılından itibaren kedi kumu anlayışına bambaşka bir bakış geliştiren ve kozmetik olarak da ürününü mükemmelleştiren Ever Clean, kedi kumu konusunda Amerika’nın ve Dünya’nın en iyisi olarak kendisini kabul ettirmiş firmalar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

 

                                

Kedilerin Sahiplerini Bile Kıskandıracak Kum: Ever Clean

 

Dünyada kedi besleyen hayvanseverler kedileri için sevginin ve bakımın dışında birçok konuda görüş ayrılıkları yaşayabiliyor. Kimisi dış dünyaya erişmesine ve özgür olmasına izin verirken kimisi de bazı korkulardan dolayı bunu kısıtlayabiliyor hatta tamamen engelleyebiliyor. Her durumda da en ufak bir kötü niyet olmadığı biliniyor, herkesin sevgisi ve ilgisi üzerinden endişeleri de değişebiliyor mutlaka. Ancak, ne kadar bu konu hakkında görüş ayrılıkları yaşansa da değişmeyen tek şey hijyen konusunda taviz verilmeyeceği gerçeği oluyor. Bu durumda da kedi kumunun yeri hayvanseverler için en üst düzeyde bulunuyor. Kedi kumunun, hayvan severler için en önemli araçlardan birisi olduğu ve üstünde titizlikle durdukları her firma tarafından kabul ediliyor. Ever Clean ise bu önemli hususu mükemmelleştiren bir firma olarak kendisini rakiplerinden ayırıyor. Kedilerle hayvan severlerin ortak yaşamını, çevresini muhteşem hale getirmek için olağanüstü ürünler geliştiriyor.

 

                              

 

Ever Clean Kedi Kumu ve Özellikleri

 

1987’den beri en iyi kedi kumunu üreten ve halen üretmeye son hızla devam eden Ever Clean ile kedi kumu dünyasının çıtası çok yükseklere çıkmış durumda. Ever Clean sadece bir kedi kumu olmakla kalmıyor; özel içeriği, Carbon Plus teknolojisi gibi iddialı olduğu noktalarla da hayvan severleri ve kedilerini kendisine hayran bırakıyor. İlk topaklanmayan kedi kumu olan Ever Clean kedi kumu aynı zamanda kedilere yapışmaması ve bu sayede etrafa dağılmaması ile beğeni topluyor. Titizlik ve temizlik söz konusu olduğunda kedi kumunun dağılmaması hayvanseverler için oldukça önemli bir kriter olduğu için Ever Clean kumlar göz dolduruyor. Firmanın kullandığı Less Truck teknolojisi ile kokular sıfıra iniyor, toz oluşmuypr, alerjiye karşı korunma sağlanıyor ve atık üretme miktarı olukça azalıyor. Bentonit kumu, aktifleştirilmiş karbon, borat içeriği ve kokulu ya da kokusuz çeşitleriyle Ever Clean kedi kumu, görevini son derece başarıyla yerine getiriyor.

 

 

Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli online petshop mağazası patiservis.com ile Ever Clean kedi kumu çeşitleri hızlı teslimat seçenekleri ile almak çok kolay.

Tedarik süresi beklemeden, kredi kartına taksit, kapıda ödeme, İstanbul içi aynı gün teslimat ve 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo gibi seçeneklerden tüm hayvan severler faydalanabiliyor. Tüm ihtiyacınız olan evcil hayvan ürünleri ve Ever Clean kedi kumu çeşitleri sadece bir tık ötede, patiservis.com adresinde sizleri bekliyor.

EVER CLEAN
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.