x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

Dreamies Kedi Ödül Maması

                         

Bir Devin Elinden, Dreamies

  

Dreamies kedi ödül maması ürünlerinin dünyaca ünlü Mars şirketinin ürünlerinden biri olması dolayısı ile alanında uzman ve söz sahibi olduğu çoğu insan tarafından biliniyor. Asıl merkezleri İngiltere olmasına rağmen ABD’de de üretilen Dreamies kedi ödül maması ürünleri ile ödül ürünleri, alanında fark yaratan içerikleri ile ön plana çıkıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde vakıf olarak ister sokak köpekleri olsun ister evcil köpekler olsun her alanda faaliyet gösteren şirketin yüzlerce barınağa milyonlarca dolar bağış yaptığı herkes tarafından biliniyor ve takdir ediliyor. Kediler için en iyi ödül mamasını üretmenin yanında bu aktivist çalışmaları ile büyük bir hayran kitlesi ve saygı da kazanan şirket kaliteli ürünleri ile birlikte vazgeçilmez markalar listesinde yer almayı başarıyor. Mars şirketinin evcil hayvanlar dünyası için hazırlanan Dreamies kedi ödül mamaları ile bir noktayı da en iyi şekilde çözüme kavuşturduğu görülüyor.

 

Kedilerin Hayatını Değiştirecek Ödül Maması: Dreamies

  

Kedilerin kendilerine has mizaçları olduğu herkes tarafından bilinen gerçekler arasında yer alıyor. Kedilerin kendilerine has rahatlıkları, kolay kolay emir almamaları ya da kendi istekleri dışında bir işi yapmaya pek sıcak bakmamaları hayvan severler dışında herkes tarafından bilinen bir gerçek olarak görülüyor. Ancak Dreamies kedi ödül mamaları bu kaideyi bozacak kadar iddialı bir şekilde kendisini tanıtıyor. Kedileri baştan çıkaran lezzetinin yanında özel içeriği ile kedileri daha mutlu, huzurlu ve sahiplerine bağlı hale getiriyor. Barınaklara ve sokak hayvanlarına da yaptığı büyük yatırım ile de aktivist olarak görevini tam olarak yerine getiren Mars’ın Dreamies ürünlerini her alan hayvansever, bu konuda da küçük de olsa bir katkı sağlıyor ve önemli bir göreve imza atmış oluyor. 

Dreamies Kedi Ödül Maması

Mars grubunun dünyaca ünlü ihtişamlı olanakları, tesisleri, uzmanları tarafından hayvan severlere ve her türden ya da ırktan köpeklerine özel çeşitleriyle sunulan Dreamies kedi ödül maması çeşitleri ile kediler daha sağlıklı ve mutlu, hayvan severler daha huzurlu oluyor. İçerdiği vitaminler, besinler ve özel mineraller ile kedilerin sağlığını ve mutluluğunu en üst seviyeye çıkarıyor ve uyumluluğunu ve eğitime açık olmasını arttırıyor. Besin ihtiyacı karşılanan kedilerini eğitme konusunda da son derece rahatlayan hayvan severler, Dreamies kedi ödül maması ürünleri için sonsuz bir şükran duygusu hissediyor. Ördekli, peynirli, somonlu ve tavuklu dolgulu kıtır çeşitleri ile kedilerin damak tadını şımartan Dreamies ile artık kediler ve hayvan severler hiç olmadığı kadar bağlı ve mutlu bir hale geliyor. Dreamies İçi Dolgulu ödül mamalarının; ördekli, peynirli, somonlu, tavuklu gibi farklı damak zevklerine hitap eden çeşitleri bulunuyor.

 

 

 

Türkiye’nin en kaliteli online petshop mağazası patiservis.com, Dreamies kedi ödül maması çeşitlerini hızlı teslimat seçenekleri ve cazip fiyatlar ile sizlere sunuyor. Tedarik süresi beklemeden, kredi kartına taksit, kapıda ödeme, İstanbul içi aynı gün teslimat ve 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneklerinden faydalanmak ve ilk alışverişte %10 indirimden yararlanmak, ayrıca ihtiyacınız olan Dreamies kedi ödül maması ile petshop ürünlerini almak için patiservis.com tüm olanakları ile sizleri bekliyor. 

DREAMİES
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.