x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Diyet Light Kedi Konservesi

Fazla kilolu kedilerde diyabet başta olmak üzere pek çok hastalığın görülme sıklığının arttığını bilen kedi sahipleri kedilerinin kilo kontrolünü sağlamak adına çok büyük efor sarf ederler. Kedilerinin kilolarını korumalarına yardımcı olmak ve sağlıklı kilo vermelerini sağlamak için diyet light kedi konservesi kullanarak lezzetli bir tercih yapabilirler.

Neden Diyet Light Kedi Konservesi?

İnsanlar gibi kediler de fazla kalori alımı ve hareketsizlik sebebi ile kilo alabilirler. Kilo almalarında metabolizmal rahatsızlıkların etkisi söz konusu olsa dahi kilo verme sürecinde alınan kaloriyi azaltma ve egzersiz gibi aktivitelerle harcanan enerjiyi arttırma genel olarak geçerli kurallardır. Çok masum gibi görünse de pek çok kedi ödül mamasının kalorisi sanılanın çok üstündedir. Nispeten daha düşük kalorili ödül mamaları bulmanız mümkün olsa da lezzetlerini arttırmak için kullanılan maddelerin pek çoğu yüksek kalori barındırmaktadır. Siz de bu süreçte diyet light kedi konservesi ile kedinizi ödüllendirme yoluna giderek fazla kalori alımını azaltabilirsiniz. Diğer taraftan yüksek lif ve sıvı barındırması sebebi ile diyetinin bir parçası yaparak sindirim sisteminde düşük yağ alımı nedeniyle oluşabilecek problemlerin önüne geçebilirsiniz.

Diyet light kedi konservesi seçimini en lezzetli ürünler arasından yapabilmek için Patiservis.com’a girmeniz yeterlidir. Sizin için N&D, Matisse, Acana, Orijen, Hills, Propla, Royal Canin, Brit Care, Cimiao, Taste of Wild, Bozita, Sanabelle ve Whiskas’ın seçkin lezzetlerini bir araya getiren Patiservis.com 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmeti sunuyor. Siz de hemen alışverişe başlayarak Patiservis.com’un avantajlı dünyasına adım atabilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.