x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

Dali's Pet Tag İsim Künyesi

Evcil Hayvanlarınız İçin Çeşit Çeşit Künyeler

Kaan İkiz tarafından Türkiye'de kurulmuş olan bir şirket Dali's Pet Tag, tamamen yerli ürünlerle ve adeta bir kuyumcu titizliği ile hizmet veriyor. Şirketin kuruluşu, Kaan İkiz'in 11 senelik dostu olan köpeğini kaybetmesi gibi üzücü bir olay üzerine gerçekleşiyor. Daha önce evcil hayvanlar ile ilgili çeşitli sektörlerde çalışmış olan Kaan İkiz, bu üzücü olay sonrası Dali's Pet Tag şirketini kurmaya karar vermiş ve şu anda çeşitlerini ve ürün yelpazesini sürekli geliştirerek hizmet vermeye devam ediyor.

Dali's Pet Tag isim künyesi modelleri hayvanseverlerin zevklerinin de gözardı edilmemesi gerektiği düşüncesi ile üretiliyor. Evcil hayvanların kendilerine has eşyaları olması gerektiğine inan firma onların karakterlerini yansıtacak Dali’s Pet Tag isim künyesi modellerini hayvanseverlerin ve evcil hayvanların beğenisine sunuyor. Dostlarınızın türüne, cinsine göre künye çeşitleri olduğu gibi sizinle bir ikili oluşturmaya yardımcı olacak farklı çeşitleri de Dali's Pet Tag isim künyesi modelleri arasında bulunuyor. Firma, isim künyesi konusunda, kendilerini adeta bir moda tasarımcısı olarak görüyor.

Dali's İsim Künyesi ve İsim Künyelerinin Önemi

Evcil hayvanlarımızın güvenliğini ne kadar en üst seviyede tutsak da rakamlar gösteriyor ki her üç dostumuzun ikisi hayatlarının bir döneminde kaybolma durumuyla karşı karşıya kalıyor. Bu iki kaybolma durumunun birinde ise maalesef dostumuz bir daha bulunamıyor. Hayvan severlerin üzülmesi, dostlarımızın hayatlarının tehlikeye girmesi, onlardan bir daha haber alamamamız düşüncesinin önüne geçmek isteyen Dali's Pet Tag isim künyesi; evcil hayvanınızın ismini, adresinizi ve cep telefonu numaranızı kazıyarak dostlarınızın bulunması daha da kolay hale getiriyor. Önceliği dostlarımızın güvenliğine veren Dali's Pet Tag bunun yanında aksesuar olarak da iddialı olduğunu çeşitleri ve geniş ürün yelpazesiyle gösteriyor. Dostlarımız için en uygun künyeyi seçmemizin yanında bize onlarla uyumlu bir ikili olma şansını da veriyor. Dali's Pet Tag isim künyesi çeşitleri kedi ya da köpek olsun tüm dostlarımız için hem onları hem de kendimizi özel ve güvende hissetmemizi sağlıyor.

Dali's Pet Tag İsim Künyesi Özellikleri

Yerli bir firma olan ve üretimini Türkiye'de yapan Dali's Pet Tag için güvenli olmak kadar sağlıklı bir ürün üretme arzusu da öne çıkıyor. Ürünler zamak, krom ya da altınla kaplanıyor ve mine ile renklendirilerek üretiliyor. Tamamı Türk malı olan bu ürünlerde Dali's Pet Tag şirketi adeta bir kuyumcu titizliği ile çalışıyor. Evcil hayvanların hem güvenliği hem de sağlığı söz konusu olduğunda içinizin bir nebze rahatlaması için çalışan firma özel tasarımları ile de beğeni topluyor.

Dali’s Pet Tag isim künyesi modelleri kediler ve köpekler için ayrı ayrı olarak, her türe uygun ve özel tasarımları ile size geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Evcil hayvanınız için en uygun olan Dali’s Pet Tag isim künyesi modelini seçtikten sonra künye üzerine isim, telefon numarası ve iki satırlık ek bilgi yazılıyor. Yüksek kalite alüminyum, asla paslanmayan ve pantograf teknolojisiyle kazınarak yazılmış, yazıları asla silinmeme garantili olan Dali's Pet Tag isim künyeleri; tamamen dostunuza özel olarak hazırlanıyor.

Patiservis.com hızlı teslimat, uygun fiyat ile müşterilerinin memnuniyetini üst seviyelere taşımayı amaçlıyor. Yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile ön plana çıkan site yüksek stok seviyesi sayesinde tedarik süresini en aza indiriyor. Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip online petshop mağazaları arasında yer alan sitemiz kapıda ödeme, kredi kartına taksit, 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo avantajları ile ihtiyacınız olan tüm evcil hayvan ürünlerini ayağınıza getiriyor.

DALİ′S
1 2 3 .... 9 10 11
Toplam 262 ürün görüntüleniyor.
E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.