x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

Chicopee Kedi ve Köpek Mamaları

 

                               

Evcil Hayvanlarınız İçin En Güvenilir Mama, Chicopee

  

Chicopee kedi ve köpek mamaları, Harrison Pet Products şirketinin deneyimli ellerinden çıkıyor ve Mra Group aracılığı ve güvencesi ile ülkemize getiriliyor. Firma, Chicopee kedi ve köpek mamalarını uluslararası üne sahip beslenme uzmanları ile birlikte yüksek kaliteli bir şekilde üretiyor. Ürün güvenliği ve kalite standartlarına uygun olarak geliştirilen Genesis kedi ve köpek mamaları ile iddialı olan şirket, diğer ürünleri ile birlikte birçok ülkeye ihracat yapıyor ve sürekli kendisini geliştirmeye çalışıyor. Evcil hayvanlar için besin değeri en yüksek ve sağlıklı ürünlerden biri olan Chicopee mama çeşitleri de firmanın en güvendiği ürünlerden arasında yer alıyor. Mama üretimi için beslenme uzmanlarına verdikleri talimatı; “Mümkün olan en iyi, en besleyici mamaları formüle edin. Sınırlama yok, kısıtlama yok.” şeklinde açıklayan firmanın kaliteden ödün vermeyen duruşu beğeni topluyor. Bu sayede firma, Chicopee ile kedi ve köpeklerde, davranışlarından fiziksel özelliklerine kadar mükemmel bir geri dönüş sağlamaya çalıştıklarını ve bunu başardıklarını iddia ediyor.

 

Kedi ve Köpek Mamalarının Önemi ve Chicopee Mama Çeşitleri

  

Kedi ve köpeklerimizin bizim sorumluluğumuzda oldukları ve onlara en iyisini vermek istediğimiz bir gerçek. Evcil hayvanlarımızın bakımında en iyiyi düşünmek yine biz hayvanseverlere düşüyor. Onlara en uygun mamayı seçmek de bu sorumluluğun en üst basamaklarından birini teşkil ediyor. Tüylü dostlarımızın sağlığı, mutluluğu gibi konularda vereceğimiz bu basit karar ile onları daha güzel bir geleceğe hazırlamak, biz hayvanseverlerin elinde oluyor. Mama seçiminin önemi, bir kedinin ya da köpeğin beslenme ihtiyaçları konusunda ne kadar dikkatli olmamız gerektiği herkes tarafından bilinen bir gerçek. Türüne ve cinsine uygun, kaliteli ve sağlıklı olduğu kadar lezzetli bir mama tercih etmek için işimizi kolaylaştıran Chicopee mama, bu noktada kendisini gösteriyor. Hayvanseverler dostlarının beslenme ihtiyaçlarının doğru bir şekilde karşılanması ile onların mutluluğu için en doğru adımlardan birisini atmış olma garantisini Chicopee mama ile elde ediyor.

Chicopee Kedi ve Köpek Mamalarının Özellikleri

  

Harrison Pet Products, tüm tecrübesi ve kalitesi ile Chicopee kedi ve köpek mamalarını tüm hayvanseverlere sunuyor. Chicopee kedi mamaları ile seçici kediler bile kendisinden vazgeçemeyecek noktaya geliyor. İçeriğinde Taurin, Omega 3 ve 6 yağ asitleri, E vitamini, selenyum ve çinko bulunan Chicopee kedi mamaları ile kediler düzenli kalp ve göz fonksiyonları, sağlıklı bir deri ve tüylere, gelişmiş bir doğal savunma mekanizmasına ve sağlıklı bir sindirim sistemine sahip oluyorlar. Ayrıca bu lezzeti sağlamak için mamada, tavuk eti unu, hayvansal yağ, domuz eti unu, karaciğer unu, balık eti unu, kurutulmuş yumurta ve yukka çiçeği özü de bulunuyor. Chicopee köpek mamaları da aynı kalitede, beyin ve görme kabiliyetini geliştirmeye yönelik DHA, eklemler için Glukozamin ve Kondrotin, doğal savunma mekanizmasını desteklemek için E vitamini, selenyum ve çinko, bağırsak dengesi için Mos ve inülin, deri ve tüyleri için de Omega 3 ve 6 yağ asitleri içeriyor. Bunun yanında lezzetin kaynakları olarak tavuk eti unu, tavuk yağı, kurutulmuş yumurta, balık eti unu, balık yağı, öğütülmüş keten tohumu, kurutulmuş domates posası, kurutulmuş bezelye, kurutulmuş kereviz, kurutulmuş havuç, kurutulmuş elma, öğütülmüş pirinç, arpa ve mısır gibi son derece sağlıklı içerikle Chicopee kendisini hayvanseverlere sunuyor. Chicopee High Premium serileri hem kediler hem de köpekler ve onların özel ihtiyaçları için formüle edilmiş mama çeşitleri ile beğeni topluyor.

 

 

 

 

 

CHICOPEE
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.