x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

Cat It Kedi Maması ve Su Kabı

                      

Dev Hagen’in Elinden Cat It

  

Hagen firması 1955 yılında Rolf C. Hagen ve kardeşleri Dietr ile Horst yardımıyla Almanya’da kurulmuş bir firmadır. Kuşlar üzerinde hizmet vererek ile başladıkları yolda, işlerini ilerleterek dünyanın en önemli evcil hayvan ürünleri üreticisi haline geldiler. Şu anda şirketlerinin merkezleri Kanada’da bulunan Hagen, tüm dünya tarafından saygı duyulan evcil petshop ürünleri üreticileri arasında yer alıyor. Evcil hayvanların her türü için hizmet veren Hagen, ayrıca NACTUS fotoğraf yarışması gibi sanatsal faaliyetler de düzenliyor. Şirketin kurucusu Rolf Hagen’i 2011’de kaybetmeleri ile üzüntülerini, deneyimleri ile daha iyi işler yapmak yolunda geliştirmeye devam eden Hageniçin tüm hayvanlar özel bir noktada yer alıyor. Kaliteli ve sağlıklı ürünleri titizlikle üretmeye son hız devam eden firmanın farklı markaları hayvanseverler ve evcil hayvanların farklı ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor. Cat It markası ile sadece kediler için en iyisini üretme amacı güden firma, dünyadaki tüm kediler için özel bir alt dal oluşturuyor ve kedilere özel, hassas çalışmalar gerçekleştiriyor. Cat It kedi maması ve su kabı ürünleri, alanında bu sayede parmakla gösteriliyor ve kedi sahiplerinin tercihleri ve onayları ile kitlesi her geçen gün daha da büyüyor.

 

                                                   

 

Tamamen Kediler Yoğunlaşmak İçin Cat It

  

Gezegenimizde evcil hayvan bakımı tarihte önemli bir yere sahiptir ve kediler de bu yerde önemli bir yer kaplayarak öne çıkıyorlar. Bu hususta çok titiz olan hayvanseverleri anlayan Hagen, özel bir alan olan Cat It ile sadece kediler  ve onların özel ihtiyaçları için çalışıyor, kediler için üretiyor. 1955 yılında kurulan Hagen firmasının engin deneyimi ve muhteşem olanaklarından sonuna kadar faydalanan Cat It ile tüm hayvanseverler kedileri için en iyisini kullanmanın rahatlığı içerisinde geleceğe daha huzurlu bakıyor.

 

                                   

Cat It İle Mutlu Kediler

  

 

Firmanın şu an Kanada’da bulunan merkezinde çalışan uzman ekibi kaliteli ve sağlıklı ürünler üretilmesi için büyük bir efor sarfediyor. Firmanın gelişmiş üretim tesislerinde tüm hayvanseverlerin için rahat ettirecek, kedilerin ise vazgeçilmezi olacak kalitede ürünler üretiliyor. Cat It kedi maması ve su kabı ürünleri bir alt dal olarak görünse de, bu ürünler firmanın dikkatini ve bilgilerini yoğunlaştırdığı özel bir alan oluyor. Kedilerin çeşitli ve değişken ihtiyaçlarına özel ürünler üreten firma aynı zamanda günlük gereksinimleri de karşılayan hassas ürünleri kaliteli ve sağlıklı bir şekilde bu şekilde üretiyor ve hayvan severlerin beğenisine sunuyor. Fresh and Clear kedi suluğu, Cat It ile özdeşleşerek Hagen dünyasının içinde önemli bir isim ve şöhret edinerek, bu sayede alanında en önemli ürünlerden birisi olabiliyor. Filtreli yapısı sayesinde etrafta kimse olmasa da kedilerin  her zaman temiz ve taze su içmesini sağlayan bu teknolojik su kapları sayesinde özellikle yaz aylarında ortaya çıkan susuz kalma sorunu tamamen ortadan kalkıyor.

 

 

Türkiye’nin en büyük online petshop mağazası patiservis.com ile Cat It kedi maması ve su kabı çeşitleri hızlı teslimat seçenekleri ile almak çok kolay. Tedarik süresi beklemeden, kredi kartına taksit, kapıda ödeme, İstanbul içi aynı gün teslimat ve 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneklerinden tüm hayvan severler faydalanabiliyor.

CAT IT
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.