x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

Brit Care 

 
1994 yılından beri faaliyet gösteren Brit Care 50’den fazla ülkeye yılda 58.000 ton mama ihraç ediyor. Tahılsız kedi maması ve tahılsız köpek maması ürünlerini geliştiren, üreten ve dağıtan firma hayvan haklarına karşı duruşu ile de beğeni topluyor. Şirket politikaları hayvan müşterilerinin sağlık ve refahını önemsiyor, laboratuvar hayvanları ile deneyler yapmıyor, hayvanlara karşı yapılan zulümlerin karşısında duruyor ve hayvan sağlığı üzerine en ufak olumsuz etkisi olabilecek maddeleri kullanmayı reddediyor.  

 
Kalite Standartlarında Üretim: Brit Care 

 

ISO 9001 ve HACCP kalite standartlarında üretim yapan Brit Care tahılsız kedi maması ve tahılsız köpek maması ürünleri ile hayvanların ve hayvan severlerin beğenisini topluyor. Tahılsız ürünleri özellikle alerjik bünyesi olan evcil hayvanlara iyi gelen mamalarda GDO’lu ürünler, soya ve risk oluşturabilecek maddeler bulunmuyor. Çek Cumhuriyeti’nde 3 farklı üretim tesisinde üretilen mamalar genel merkezden dünyaya dağıtılıyor. Evcil hayvanlar için organik mama üretme sertifikası BIO sahibi olan firma 2015 yılında TÜV tarafından verilen ISO belgesini almıştır. Bu sistemde iç, dış ve müşteri denetimleri düzenli olarak yapılır. 2014 yılında Global Pet Forum ödülünü kazanan firma tahılsız mamaları besleyici özellikleri ve garantili üretim koşulları ile güven veriyor.  

 
Brit Care Tahılsız Köpek Maması 

 
 %40 oranında tavuk bulunduran ve genel toplamda %25 ile %30 aralığında  hayvansal protein içeren Brit Care tahılsız köpek maması sindirim sistemine ve dışkılamaya yardımcı olacak lif oranı ile köpeğinizin favorisi olmaya aday. Kurutulmuş sebze ve meyveler ile daha lezzetli hale gelen mamalar vitamin ve mineral takviyeleri ile daha sağlıklı oluyor.  

 
Brit Care Tahılsız Kedi Maması 

 
 Kedilerin protein ihtiyaçları köpeklere göre daha fazladır. İçeriğinde %32 ile %39 aralığında hayvansal protein bulunduran Brit Care tahılsız kedi maması ürünleri bitkisel özlerle destekleniyor. A, B6, B12, B2, D3, E gibi pek çok vitaminin yanı sıra kedinizin ihtiyacı olan aminoasitler, mineraller ve lifler de mama içeriğinde gerekli oranlarda bulunuyor.  

 

Dünyanın tercihi Brit Care tahılsız kedi maması ve Brit Care tahılsız köpek maması çeşitleri patiservis.com’un avantajlı fırsatları ile kapınıza geliyor

 

BRIT CARE
1 2
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.