x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Bentonit Kedi Kumları

 

Toprakta yer alan bentonit isimli bir madenin özel yöntemlerle çıkarılması, fırınlarda kurultulması ve bazı kimyasal işlemlerden geçirilmesi sonucu üretilen bentonit kedi kumları hızla topaklaşma özelliği sayesinde çok tercih ediliyor.

Bentonit Kedi Kumları Neden Tercih Edilmeli?

 

Piyasada topaklaşan kedi kumu olarak anılan bentoit bazlı kedi kumları; hızla topaklaşmaları sebebi ile kedi sahiplerine aradıkları hijyeni sunarken kolay temizlenebilme özelliğiyle de gönüllerini fethediyor. İçerdiği bentonit madeni hızla sıvıyı emme, içine hapsetme ve taşlaşma özelliğine sahiptir. Sıvıyı hızla emmesi sayesinde koku oluşumunun önüne geçer. Dışkının etrafını sarması hızla dışkının taşlaşmasına neden olur. Sonrasında kedi sahibinin hızlı bir şekilde üst kısımdaki kirlenmiş kumu uzaklaştırabilmesine yardımcı olur. Bu da kedinin tekrardan dışkı ve idrarla temasının önüne geçer. Bentonit bazlı kumların ideal oranda kurutulmuş olması son derece önemlidir. Ambalaj açıldığı ilk anda elimizi içerisine soktuğumuzda bir yapışma gözleniyorsa bu kumun yeterince kurutulmadığının işaretidir. Eğer gereğinden fazla kurutulduysa fazlasıyla toz çıkaracaktır ve bu da kedimizin sağlığını olumsuz etkileyecektir. Tercihinizi yaparken kalitesinden emin olunan markalara yönelmeniz işinizi tercih konusunda kolaylaştırabilir.

Patiservis.com bir kedi sever gözüyle ürün yelpazesini kaliteli markalardan yana tercihlerini kullanarak genişletiyor. Siz de Mırmır, Pisi Pisi, Cats Best, Proline, Sanicat, Ever Clean ve Quik gibi kaliteli markaların bentonit kedi kumları ile kedinizin sağlığını düşünerek doğru tercihte bulunabilir bu markaların ürünlerine avantajlı fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Haftanın hediyesiyle dostunuzu şımartmak için siz de hemen alışverişe başlamayı unutmayın.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.