x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

Advance Mama

  

Her Türlü İhtiyacınızda Yanınızda Olan Marka: Advance 

  

Mars firmasında yer alan Advance özellikle Avustralya'da önde gelen markalar arasında yer alıyor. 1911 yılında Frank C. Mars, Tacoma, Washington'da şirketin köklerini ilk olarak konfeksiyon şirketi olarak attı. Ancak 1920lerde Forrest E. Mars'ın babasına katılması ile beraber şirket ilk defa Milky Way çikolatasını üretti. 1932 yılında Forrest, İngiltere’ye giderek şirketi büyüttü. Günümüzde şirketin hayvan maması, çikolata, sakız, yemek, içecek gibi farklı alanlarda olmak üzere altı farkı iş segmentinde bir çok markası ile faaliyet gösteriyor. Yıllık 33 milyar dolar net satış yapan firmanın çalıştığı her sektörde ciddi anlamda söz hakkı bulunuyor. Mars firması dünyada ki 75.000 civarında ki tedarikçisi ile dünyanın her bir köşesinde hizmet veriyor. Tüm dünya tarafından tüm ürünleri kabul edilen şirketler grubu Advance mama çeşitleri ile evcil hayvanların daha konforlu ve sağlıklı bir hayat sürmesi için hizmet veriyor.   

Neden Advance Mama Çeşitleri Tercih Ediliyor? 

  

Evcil hayvanların farklılıkları ihtiyaçlarını da farklılaştırıyor. Evcil hayvanlara özel besinlerin üretilmesi çeşitlilik dolayısı ile imkansızlaşıyor ve bu yüzden en hassas araştırmalar sayesinde maksimum mamalar tercih ediliyor. Advance mama çeşitlerihayvanların kiloları başta olmak üzere çeşitli fiziksel özellikleri, hareketlilikleri, yaşları ve ırklarına özgü geliştiriliyor. Evcil hayvan bakımı ve beslenmesi alanında dünya otoriteleri arasında yer alan Advance mama çeşitleri 45 yılı aşkın süredir premium formülleri ile evcil hayvanların beğenisine sunuluyor. Avustralya’nın eşsiz iklimi ve yaşam tarzına uygun formülleri sayesinde tüm evcil hayvanlar oldukça iştah açıcı ve besleyici mamalar tüketiyor. Advanced mamalar HACCP kalite sistemlerine uygun ekipmanlar ile özel ortamlarda üretiliyor. Advanced mamaların yaz ve kış mevsimleri için ayrı ayrı hazırladığı beslenme planlarına uyarak evcil hayvanlarınızın her mevsimde en sağlıklı şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz.  Advance mamaların boyutları ve şekilleri özel olarak belirleniyor. Mama tanecikleri oluşan tartarları temizleyecek ve oluşumu azaltacak şekilde tasarlanıyor.  

  

Advance Mama Çeşitlerinin İçeriğinde Neler Var? 

  

Karışık beslenme tavsiyesi ile birlikte cilt sağlığı ve hidrasyon konusunda hassas formülleri ile Advance mama çeşitleri sağlıklı tercihler arasında yer alıyor. Vitamin C, Vitamin E, beta karoten, taurine ve karotenoid içeren bitki özleri ile Advanced mamalar oldukça sağlıklı bir karışımdan oluşuyor. Evcil hayvanların bünyesinden antioksidan düzeyini arttırmanın sağlığa etkisi klinik deneyler ile kanıtlandığı için Advance mamaların içeriğinde bitki özleri ve lifler bulunuyor. Gerekli miktarda çinko ve linoleik asit içeren mamalar tüy ve deri sağlığı açısından büyük önem taşıyor. Fermente lifli besinlerden oluşan patentli kombinasyona sahip olan Advance yüksek sindirilebilirlik oranı ile tam verim sağlıyor.  Beyin gelişimi için özellikle yeni doğan ve yavru mamalarda DHA ve kolin seviyeleri büyük önem taşıyor. Kuru mamaya yeni geçiş yapan yavrularda geçiş sürecini olabildiğince kolay hale getirebilmek ve olası bir ishal riskini ortadan kaldırmak ve mide/bağırsak yolunu korumak için mama içeriğinde kolostrum bulunuyor. Glukozamin, kondroitin sülfat ve omega 3 yağ asitleri içeren mamalar özellikle yaşlı evcil hayvanların eklem sağlığını koruyor. 

  

ADVANCE
1 2
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.