x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Fiyat Aralığı
-
Seçimi Filtrele
GÜNÜN ÜRÜNLERİ
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Açık Kedi Tuvaletleri

Açık Kedi Tuvaletleri; evinizin kuytu sayılabilecek yerlerinde kullandığınız taktirde kedinizin en rahat kullanabileceği tuvalet modeller arasında yer alır. Koku gibi sebeplerle kaçınılan modellerden olsa dahi üzerinin açık olması kedinizin ihtiyaç duyduğu güvenlik hissini korumasına yardımcı olur ve eşeleme esnasında ortaya çıkan tozlar havaya karışıp dağılacağı için kedinizin solunum yollarına ekstra bir yük bindirmez.

Açık Kedi Tuvaletleri Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kedinizin büyüklüğüne göre farklı en, boy ve yüksekliklerde Açık Kedi Tuvaletleri bulabilirsiniz. Yavru ya da yaşlı kediniz için alışveriş yapıyorsanız kolaylıkla çıkabilmeleri adına kenarları alçak olan modelleri tercih etmeniz önerilir. Kedi kumunun etrafa dağılmasını azaltmak için yüksek kenarlı modelleri kullanabilirsiniz. Temizlik yapmanızı kolaylaştırmak adına geliştirilen elekli modelleri tercih ederek kürek kullanmadan pratik bir şekilde kedi kumunun günlük temizliğini yapabilirsiniz.

Açık kedi tuvaletlerinin en büyük dezavantajı kedi kumunun az da olsa kedi tuvaletinin etrafına dağılmasıdır. Kedi tuvaletinin bulunduğu yerde kedi paspası kullanarak bu sorunu büyük ölçüde aşabilirsiniz. Üstelik kedi paspasları kedilerin ayaklarına yapışan kedi kumlarını üzerilerinde toplayacak şekilde geliştirilmişlerdir. Bu sayede kedinizin patisi ile kedi kumu ve diğer tuvalet artıklarının evin diğer bölgelerine taşınmasının önüne geçebilirsiniz.

Uzun ömürlü, kaliteli ve uygun fiyatlı Açık Kedi Tuvaletleri; Patiservis.com’un geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alıyor. İmac, Pretty, Moderna, Stefanplast ve Trixie gibi kaliteli markaların ürünlerine yer veren Patiservisi.com; kedi severleri kaliteli ürünlere uygun fiyatlara ulaşmasını sağlıyor. Siparişlerinizi verdiğiniz günde kargoya teslim eden Patiservis.com’dan alışverişe hemen başlayarak haftanın hediyesi ile sevimli dostunuzu mutlu edebilirsiniz.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.