x
yukari cik
Müşteri Hizmetleri 0(216) 471 62 26
Sosyal Medya
Kategori Menüsü
Marka Listesi

Acana 

 
Acana, kedi maması ve köpek maması üreten dünyaca ünlü Champion Petfoods bünyesinde yer alan ödüllü markalar arasında yer alıyor. Tahılsız kedi maması ve tahılsız köpek maması içeriğinde ödülleri bulunan Acana, evcil hayvanlarınız için özel çözümler sunuyor. Besleyici, sağlıklı ve leziz mamaları ile sevimli dostlarınızın kolayca favorisi olacak Acana mamalar taze içerikleri, dış kaynaklı olmayan ham madeleri ve su eklentisiz mamaları ile tam not alıyor.  

 
Acana Mama ile Sağlıklı Günlere 

 
Champion Petfoods’un Kanada Alberta’da bulunan ödüllü mutfağından çıkan özel Acana formülleri sayesinde küçük dostlarınızın neşesi her zaman yerinde.  Pek çok mamada kullanılan ve pet sınıfı et olarak tabir edilen, kullanılmadan önce dondurulup çözdürülen etlerin aksine Acana çiftlikte, kümeste yetiştirilen hayvanların ya da taze avlanan balıkların etlerini kullanır. Acana kedi maması ya da köpek maması içeriğinde bulunan her bileşenin nerede yetiştiği üretici firma tarafından bilinir. Üretici firmanın kendi tesislerinde üretilen ürünlerin kullanıldığı Acana mamaların içerisinde bulunan tahıllarda diğer markaların aksine taze olarak mamalara eklenir. Kurutulup toz haline getirilen meyve ve sebze içerikleri yerine dalından taze koparılmış ürünler Acana’nın muhteviyatında bulunuyor.  

 
Avcı iç güdüsüne sahip kedi ve köpeklerin diş ve çene yapıları avlanmaya uygundur. Bu nedenle et oranı yüksek besinler tüketmeleri gerekir. İçeriğinde yüksek oranda et bulunduran Acana mamalar biyolojik olarak uygun içerikleri ile evcil hayvanlarınız için en sağlıklı seçenekler arasında yer alıyor. Acana mamaları ayıran bir diğer unsur ise mamaların içeriğinde bulunan tahılların farklılığıdır. Her tahıl evcil hayvanınız için aynı değildir. Bir mamanın yüksek et değerine sahip olması evcil hayvanınız için tamamen sağlıklı olduğu anlamına gelmez. Yüksek protein oranının yanı sıra glisemik oranı düşük olan tahılları içeren mamalar evcil hayvanlarınız için daha sağlıklı seçenekler olur.  
 

Acana Tahılsız Köpek Maması 

 
Acana tahılsız köpek maması serileri; Wild Prairie, Pacifica, Grasslands, Ranshlands %60 oranında et içerirler. Kalan %40’lık kısım ise kabak, bezelye, burbank patatesi, ıspanak gibi glisemik oranı düşük sebze ve meyvelerden oluşur. Tahılsız köpek maması alternatifleri köpeğinizin diyabet, obezite gibi sorunlar yaşamasına engel olurken daha sağlıklı deri ve tüy yapısına sahip olmasını sağlar.  

  

Acana Tahılsız Kedi Maması 

 
 Acana tahılsız kedi maması serileri; Wild Praire kedi, Pacifica Kedi, Grasslands kedi mamaları %65 ile %70 oranında et içerirler. Kedi maması içeriğinde köpek maması içeriğine göre daha fazla protein bulunur. Meyan kökü, su yosunu, yaban mersini gibi glisemik değeri düşük besleyiciliği yüksek sebze ve meyveler bulunan tahılsız kedi maması hem sağlıklı tüy ve deri hem de ilerleyen yıllarda diyabet, obezite gibi rahatsızlıkların önüne geçilmesinde yardımcı olur.  

  

Ödüllü kedi, köpek mamaları ile dünyanın en iyileri arasında yer alan Acana tahılsız kedi maması, Acana tahılsız köpek maması ürünleri patiservis.com’un geniş ürün yelpazesinde yer alıyor.

 
  

ACANA
1 2
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.

E-bülten aboneliği
Müşteri Hizmetleri 09:00/18:00 arası 0(216) 471 62 26
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.